Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Metal Work Pneumatic
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

volkswagen sharan niedziała c.zamek

darens 07 Mar 2006 10:01 3562 5
  • #1 07 Mar 2006 10:01
    darens
    Poziom 20  

auto z 1998 roku,bezpieczniki ok,może ktoś z Was wie gdzie znajduje sie moduł sterujący centralnym zamkiem i na której pozycji jest bezpiecznik c.zamka.pozdrawiam

0 5
  • Metal Work Pneumatic
  • #2 07 Mar 2006 10:57
    norbert.s.

VIP Zasłużony dla elektroda

przecież tam masz zamek pneumatyczny,pompa będzie w bagażniku po lewej lub prawej stronie w boczku,zacznij od jej znalezienia i sprawdzenia czy dochodzi zasilanie,sygnały z drzwi,czy nie jest np.zalana[bardzo częsta sprawa]

Dodano po 21 [minuty]:

wiesz tak się teraz zastanawiam,czy w sharanie nie ma tez siłowników elektrycznych,a moduł sterujący powinien być pod siedzeniem kierowcy,sprawdż też tą opcję.

1
  • Metal Work Pneumatic
  • #3 07 Mar 2006 11:11
    maciej123
    Poziom 24  

Modół bedzie napewno pod siedzeniem, bezpiecznik nr 19, sprawdz czy jest na nim napięcie.

0
  • #4 07 Mar 2006 21:26
    ladamaniac
    Poziom 37  

Niekoniecznie pneumat, jak dobrze pamietam, widziałem tam siłownik na kształt fordowskich, sterowanie z kluczyka osobnym stycznikiem bezpośrednio na wkładce (dwa mikrostyki)

0
  • #5 07 Mar 2006 22:17
    Pfemek
    Poziom 22  

Sprawdź przewody pomiędzy drzwiami a nadwoziem, w sharanach lubią tam pękać...

1
  • #6 08 Mar 2006 18:00
    darens
    Poziom 20  

znajomy sprawdził mi vag-com`mem i okazało sie że siłowniki w dzrwiach przednich lewych(klapce wlewu paliwa) i tylnych podają sygnał "otwarty",sprawdziłem wiązke idącą ze słupków do drzwi i jest ok,pozostaje mi zdjąć boczki z drzwi i szukać awarii w siłownikach.Dziękuje za pomoc , jak znajde przyczyne to sie odezwe,pozdrawiam.

Dodano po 2 [minuty]:

darens napisał:
    znajomy sprawdził mi vag-com`mem i okazało sie że siłowniki w dzrwiach przednich lewych(klapce wlewu paliwa) i tylnych podają sygnał "otwarty",sprawdziłem wiązke idącą ze słupków do drzwi i jest ok,pozostaje mi zdjąć boczki z drzwi i szukać awarii w siłownikach.Dziękuje za pomoc , jak znajde przyczyne to sie odezwe,pozdrawiam.

i jeszcze jedno central zaczął działać(samoczynnie zamyka i otwiera)

0
  Szukaj w 5mln produktów