Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem sterowniki plyty glownej

bonzo f 07 Mar 2006 17:00 5885 12
  • #1 07 Mar 2006 17:00
    bonzo f
    Poziom 29  

witam
    system widows XP .sp1/sp2
    pentium4 2.0
    plyta glowna Acer S88M
    avast home
    niemam do niej sterownikow bylem tu
    http://support.acer-euro.com/drivers/desktop/veriton_3500.html
    zaskoczyl tylko kontlorer USB
    menedzer urzadzen
    -?inne urzadzenia
    ?kontroler multimediow--(producent nieznany,gniazdoPCI2magistralaPCI2urzadzenie0.funkcja0)kod28
    ?kontlorer multimediow--(p.nieznany.gniazdoPCI4magistralaPCI2urzadzenie5,funkcja0)kod28
    ?kontroler multimediow audio--P.nieznany,magistralaPCI0urzadzenie31,funkcja5)
    +karty graficzne
    +......

cos zle robie cos dodac

0 12
  • #2 07 Mar 2006 18:28
    fliper_katrill
    Poziom 20  

Rozumiem że znaki zapytania są tylko przy tych 3 wymienionych....a masz waść kartę muzyczną na karcie pci przypadkiem? to trzeba poznać producenta (nazwa z numerami chipu na karcie = oznaczenie) i znaleźć odpowiednie sterowniki, jeśli dobrze zrozumiałem post w ogóle :)
    pozdrawiam serdecznie!

0
  • #3 07 Mar 2006 18:50
    bonzo f
    Poziom 29  

witam dzieki za odzew
    wiec co sprawdzic mam do dyspozycji program EVERESTv2.50.480(bez rozkrecania wszystko o komputerze)trial
    dzwiek windows
    (midi-in0 0001 0067 MPU-401)
    (midi-out.0 0001 0066 MPU-401)- to jest
    dzwiekPCI/PnP-(SigmaTel STAC9750/51@intel82801SDB ICH4-AC97 audio controler[A1]
    kodery-dekoderyaudio wideo tak na moje oko brak
    katra muzyczna zintegrowana gdzie to znalesc na plycie ale byla ok przed formatC

0
  • #5 07 Mar 2006 20:03
    bonzo f
    Poziom 29  

ATI Radeon9200 SE(RV280) karta video 3D -tu cd mam zainstalowane
    slabo u mnie z ang.link.mozna dokladniej.juz w cos wdepnelem chyba bo komputer wolniej chodzi

0
  • #6 07 Mar 2006 20:52
    tronic1
    Spec od komputerów

W pierwszym linku masz drivery do dźwieku.Masz antyvira ?

0
  • #8 07 Mar 2006 21:34
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

bonzo f napisał:
    zaskoczyl tylko kontlorer USB

Co kolega przez to rozumie? Jeżeli podczas instalowania sterowników pojawiają się komunikaty o błędach, to proszę je podać.

0
  • #9 07 Mar 2006 21:48
    bonzo f
    Poziom 29  

z tej stronki zassalem wszystko na pulpit .w menedzerze malem 4 cztery znaki?.klik na ktorys.?>zainstaluj ponownie sterownik>klikajac na powyzsze zostaly 3.zainstalowal sie ten usb .komunikatow nie bylo
    pobralem nawet wiecej na widows 98 to niezgodne byl komunikat .jak zaczemem reczniena nie klikac.wezcie poprawke ze slabo u mnie z ang,i e temacie.szkoda ze platny ten program wyzej tyle moglem ale grafike mam z oryginalego cd a w zalaczniku

Moderowany przez jankolo:

Zaznaczony przeze mnie fragment tekstu proszę napisac raz jeszcze, tylko PO POLSKU

0
  • #10 07 Mar 2006 23:14
    fliper_katrill
    Poziom 20  

Naprawdę chętnie pomożemy koledze, ale prosimy jasniej , może kolega zalączy print screena z menadżera urządzeń na którym będą widoczne znaki zapytania oraz wszystkie urządzenia w komputerze? Coś takiego jak w przykładzie :)

0
  • #11 07 Mar 2006 23:17
    tomi-pops
    Poziom 13  

Kolego musisz szukać sterów do konkretnie tego modelu płyty i czipsetu na jakim jest zrobiona dopuki nie zainstalujesz sterów do kontrolera to będą trudnosci z instalacją czego kolwiek i dziwne zachowanie kompa. Podaj maksymalnie co masz z oznaczeń płyty rodzaj gniazda pod procka itd

0
  • #12 07 Mar 2006 23:23
    bonzo f
    Poziom 29  

instalacja z cd oryginalnego zalatwi problem .ale jak brak.uszkodzony trwale.temat powroci jak bumerang.ja temam zamykam.z braku wiekszego doswiadczenia w temacie.

0
  • #13 09 Maj 2006 10:26
    bonzo f
    Poziom 29  

padl mi dysk z systemem nie laczyla tasma wymieniono na nowa.dysk kolega naprawil jakims programem nie ujawnil mi.
    nie mam sterownikow plyty glownej cd ulegla zniszczeniu.to co w sieci znalazlem z 6 znakow zostaly2.ale glowny problem teraz to aktywacja systemu windowsxp ktory wczesniej mialem zarejestowany na siebie .telefonu nie mam i niechce miec nie chce korzystac.po przez siec nie mam polaczenia z microsoft ,zegar tez nie moge ustawic z sieci synchro co robic.klikam ponow probe teraz mam komunikat 1 obraz.wpisuje klucz z nalepki i klapa.komputer ten sam od nowa system postawiony i wola aktywacje .mozecie podac ten nr telefonu

dodano nr darmowy 0801 308 801.i wg instrukci sporo cyfr ale juz mam.
    ale z karty ubylo z 15na 8 impulsow.nie komentuje

0
  Szukaj w 5mln produktów