Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mars - połączenie nieudane

15 Maj 2003 15:13 1011 8
  • Poziom 10  
    Mam takiego Triuma, do którego idzie się dodzwonić, natomiast jeśli próbuję dokonać połączenia to wyskakuje "Połączenie nieudane". Zasięg pokazuje. Może jest coś nie tak z ustawieniami? Czy jest ktoś, kto mógłby pomóc?

Pozdrowionka.
  • Poziom 32  
    Jaki masz sim w tym telefonie?
    Moze masz blok. wyjscia.
  • Poziom 10  
    Szukałem w menu telefonu i nigdzie nie mogę znaleźć. Proszę dokładniej, gdzie i w jakim miejscu mam to znaleźć. Zaznaczę, że nie mam instrukcji obsługi.
  • Poziom 10  
    Próbowałem USŁUGI - USŁUGI GSM - BLOKADA POŁĄCZEŃ - ANULUJ WSZYSTKIE - WPISZ HASŁO. Najlepsze jest to że nie znam hasła. Jak anulować blokadę połączeń nie znając tego hasła?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    poszukaj takiej funkcji jak: wysylanie wlasnego numeru / ukryj ID / anonimowy - roznie sie to nazywa w zaleznosci od modeu telefonu, ma byc ustawione na: domyslny/ustawia to siec albo cos takiego. Chodzi o to, ze jak masz karte z Idei (i chyba tez z Ery) to ukrycie wysylania wlasnego numeru nie dziala z poziomu telefonu i jak to ustawisz to masz wlasnie taki efekt jaki masz. W plusie nie ma z tym problemu (sam mam sim+).
    Pozdro,
    Tomasz WL
  • Poziom 13  
    Miałem Marsa jest takie coś że wskaźnik baterii oszukuje bateria może być rozładowana spróbuj wykonać połączenie gdy tel jest podłączony do ładowarki
  • Poziom 20  
    Na 99% wymiana baterii pomaga.
    Sprawdziłem to i od dawna gdy do mnie trafia taki fon to wymieniam baterie i jest OK - polecam marki forever.
    Żebyście widzieli wtedy mine klienta - naprawa w 15 sekund i 45-50pln w kieszeni...
  • Poziom 21  
    100% bateria - 10 sztuk takich mialem marsy maja felerne baterie.wymien a bedzie ok.