Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką lodówkę combi polecacie ?

07 Mar 2006 19:40 1239 3
  • Poziom 14  
    witam
    myśle o czymś typu samsung rl-33 ( 3 komory na dole , bezszronowa , nie ma rynienki na dole by woda leciala na podłoge tak jak miałem mw whirlpoolu arz825, ) cena przystępna -czytaj do 2tysięcy, może znowu jakiś whirlpool , lub indesit, bosch,
    sam już nie wiem jaką wybrac bychodziła długo bez awarii.
    wszyscy chyba dają 2 lata gwarancji.
    czy takii samsung mógłby być? instalacja będzie szczelna? ( podoba mi się w nim wyświetlacz i cena 1700zł jest do przyjęcia a wtych pieniądzach chyba nic nie kupie z wyświetlaczem)
    chyba ze jakiś model whirlpoola polecacie po arz825 który mógłbym życzyć sobie u producenta.
    :?:
    Moderowany przez TONI_2003:

Poprawiłem temat postu!
    ... nie krzycz , nie używaj Caps Locka !

• Spec od drukarek
    Witam
    Ja bym radził brać na jak najdłuższej gwarancji - wszyscy dają po 2 lata - ale tylko Whirlpool dawał chyba jakąś dodatkową przedłużoną gwarancję na agregat - warto to sprawdzić i wtedy nie ma co się zastanawiać - jesteśmy rynkiem "B" albo gorzej :D i tak trafia do nas masa bubli.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    dziękuję za poprawienie.
    Właśnie miałem whirlpoola na 7 letniej gwarancji i teraz z niej korzystam, ale teraz już nie dają takich gwarancji , tylko 2 lata.
    Jedynie ariston daje +3 lata za 150zł podobno.
  • Poziom 18  
    Stary temat ale dorzucę swoje 3 grosze. Rok temu kupiłem Indesit B33FNF. Wczoraj przestała chłodzić i serwis zaproponował, że łaskawie przyjedzie za tydzień. W gwarancji pisze że na naprawę mają 21 dni tylko jak tu przeżyć tydzień bez zimnego piwa? Komedia. Pracuję w firmie produkującej maszyny rolnicze i na naprawę gwarancyjną nasz serwis ma 24 godziny.