Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebny opis gniazda w Panasonic CQ-RDP383N !!!!!!!!

07 Mar 2006 21:21 1996 9
  • Poziom 15  
    Witam. Potrzebuje opis gniazda tam gdzie się podłącza głosniki el antena memory i 12 V w radiu Panasonic CQ-RDP383N. Chodzi mi o to zeby bylo opisane jakie wyjscie jest na co. Z góry dzieki i pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    niestety ale tam nie ma. Moze ktos ma jeszcze jakies propozycje ?????
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    niestety nie mam jak bym mial to by nie bylo problemu. Prosze o pomoc w tej sprawie. Z gory dzieki. Pozdrawiam
  • Poziom 43  
    Och, dobrze że koledzy Tytus i Olecki jeszcze tego postu nie zauważyli bo dostałbyś szkolenie ! ;) A za to że nie zrobileś szkicu, zdjęcia złącza, nie znalazłeś omomierzem masy na złączu i założę się że takie złącze jest na tej stronie tylko nie opisane dokładnym modelem radia.

SławeK
  • Poziom 32  
    Sławku niktóre posty są czasami kwitesencją mojej złości a temu postowi już brakuje niewiele żeby taki się stał. Osobiście uważam sie za 8 lige podwórkową ale czy ja zaczynałem od tak niskiego poziomu???

Co do posta:
    zrób fote podeślij na forum a łąskawa dusza podpowie co jest a pomiary też by się przydały. Już pisałem że jasnowidzom w kule się nie zagląda a nikt tutaj nim nie jest. Wykaż odrobinę własnej inicjatywy i udowodnij że chcesz coś od życia zrobić a nie czekaj na gotowca. FORUM jest by pomagać a nie jest po to by dawać.
    Takie czasy nic nie jest za darmo a jak sie to mówi:
    "Dzisiaj to ci żona nawet du.... nie da za darmo"

Czasami trzeba napisać coś dosłownie i "hiperbolicznie" :)
  • Poziom 27  
    i ja cos dodam...na forum jest jak na meczu pilki noznej.....paru graczy...reszta obserwatorzy....malo jest osob ktore jak Ty masz problem....pomogą....nie jest wazny gotowiec...lecz tok myslowy...zadko ktos z tych co siedza na powaznie pisze o pomoc na forum....bo z 1 strony kto odpowie...wiec Panowie....myslenie nic nie kosztuje ani nie boli.....a wiele rzeczy juz bylo przerabiane....na forum jest wiecej niz powinno byc....a na stronie DJ-a jest 99% zlacz i innego info w pigulce....wiec jak osoba nie widzi lub nie rozumie co ktos do niego mowi...lub czeka na foto albo na zlaczke do reki....to wg mnie szkoda czasu na kazde slowo co tu napisalem....
    pozdrawiam
  • Poziom 32  
    Olo takie czasy że ...
  • Poziom 15  
    Witam. Dzieki za odpowiedzi. Do wszystkiego doszlem po schemacie. Dzieki i pozdrawiam.