Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telewizor Daewoo w promocji 29 cali,warto?

08 Mar 2006 16:06 2025 3
  • Poziom 15  
    Witam

oglądam telewizje sporadycznie - przewżnie mecze, zastanawiam się nad zakupem telewizora. Dzisiaj w sklepie RTV MARS AGD miły pan polecił mi najtańszy ( może ja biednie wyglaam hehe ) telewizor - Daewoo DTZ-29G2K

krótka charakterystyka:
    - płaski kineskop 29''. stereo Nicam/A2
    - efekt dźwięku rpzestrzennego, TXT
    - OSD, autoprogramowanie, 100 programów

Co ciekawe cena tego modelu to 849 zł. Czy one sa trwałe i się nie psują? niby samochody nie, ale obraz jest dośc ładny, rok gwarancji i główne pytanie - warto kupować? czy lepiej coś droższego i bardziej markowego?
  • Poziom 21  
    Z moich doświadczeń to po tym roku gwarancji będziesz mógł wyrzucić go na śmietnik.
  • Poziom 16  
    Mój znajomy połasił sie kiedyś na taką promocje i kupił daewoo TV wraz z wiekiem na rozjaśnienie kineskopu trzeba było czekać coraz dłużej aż po 3 latach po włączeniu telewizora nie doczekał się pojawienia obrazu. Tani sprzęt jest dla ludzi bogatych którzy mają dość pieniędzy żeby co 2-3 lata zakupić nowy.
  • Moderator
    Ja jakoś nie mam problemów z Daewoo - mam 32"100Hz. W środku podzespoły renomowanych firm - Toshiba, Samsung. Identycznie jak u konkurencji. Nie bałbym się marki, jest dobra. Wydaje mi się tylko, że 29" to trochę za duża przekątna na 50 Hz i będzie widoczne migotanie jasnych powierzchni obrazu.