Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola c200 ładowanie. Po podłączeniu ładowarki ładuje tylko sekundę.

ravenn 09 Mar 2006 11:30 1381 4
    ravenn
    Level 17  
    witam.
    Problem jest tego typy że motka po wlozeniu ladowarki (orginalna sprawdzona) laduje przez ok 1sekunde po czym przestaje.

ktos sie spotkał z tym problemem? nie byla raczej zalano bo nie ma sladów wilgoci na płycie. Gniazdo na pewno też ok.

grtz.
    matiksm
    Level 21  
    mam taka jedna motorolke i lezy i nie mam pomyslu na to. Moze i bylby pomysl ale do tego zadnych czesci raczej nie ma. W sumie mam tez jedna sprawna to moze cos pokombinuje, walkowalem to kiedys i bez skutku. Jak znalazl bys jakis schemat to powies go tutaj. Ja mam jedna sprawna to porownam, moze wkoncu naprawie bo calkiem ladna jest. Kupilem nowa baterie i ladowarke i tak lezy. Chetnie bym to postawil.
    ravenn
    Level 17  
    stary a jakbys tak przelutowal tranzystor duzy na chwile? widac go zaraz jak zdejmiesz metalowy ekran. byloby fajnie bo moze jego wina.
    a jakby to nie dalo efektu to jest tam jeszcze kilka malych traznzystorkow. ale zacznij od tego duzego. jestes w stanie teraz to zribic?
    grtz.
    matiksm
    Level 21  
    ta motorola nie ma duzego tranzystora z tego co pamietam. A lutowac w ciemno to niebardzo, trzbe schemat!
    Ja nie mam niestety a lutowanie w ciemno.... jakies czas temu od takich praktyk odszedlem;]

sorry rozebralem to i ma tranystor.
    Zaraz to przykatuje.

niestety mam przy sobie tylko ta sprawna motorole, ta zepsuta jest 5 km odemnie. Tak ze sorry ale na chwile obecna to niemozliwe.
    Ale z tego co pamietam to tranzystor podmnienialem z jakiejs t2288 i to nie bylo to.
    Moze jeszcze w tym tygodniu sie za to zabiore bo sprawna sie sprzeda albo cos i znow nie bedzie z czym porownac.
    pozdrawiam
    ravenn
    Level 17  
    ok moze cos zadzialamy wtedy.
    dzieki za zainteresowanie.

grtz.