Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia 3120 ustawianie zegarka

eweryst 10 Mar 2006 00:39 1075 9
  • #1 10 Mar 2006 00:39
    eweryst
    Poziom 15  

gdy laduje telefon (na wylaczonym telefonie) i go pozneij wlacze to wyskakuje mi zebym ustawil zegar ?? czy to jest normlanie czy cos z telefonem jest nie tak ?? do tegop bateria trzyma mi niestety troszke ponad 3 dni ... a co najdziwniejsze ze to jest nowa bateria i po naladowaniu na pierwszej kresce trzyma ok 1,5 dnia ?

0 9
  • MagBoss
  • #2 10 Mar 2006 16:15
    konai
    Poziom 16  

coś jest nie tak nie powinien gubić daty i godziny po wyłączeniu i włączeniu telefonu co do baterii też w tych telefonach trzymają dłużej chyba, że dużo rozmawiasz...

pozdrawiam

0
  • #3 10 Mar 2006 17:53
    eweryst
    Poziom 15  

pierwszy razm mam nokie i wlasnei wydawalo mi sie ze powinna trzymac date i godzine ... ale na szczescie telefon jest na gwarancji :)

0
  • #4 10 Mar 2006 18:19
    tonk
    Spec od GSM

no ja w 6020 mialem cos takiego ze po ladowaniu przestawila sie o godzine do tylu :D, dziwnae cyrki patrze sie dzieje

0
  • #5 10 Mar 2006 18:54
    eweryst
    Poziom 15  

w sumie ze mi sie zegarek resetuje to jeszcze jestem wstanie wytrzymac :P tylko o ta baterie chodzi :( juz raz reklamowalem dostalem nowa i dalej jest to samo :/ wiec chyba to jest wina telefonu :(

0
  • #6 10 Mar 2006 18:56
    konai
    Poziom 16  

no 1000% jest coś nie tak...

0
  • #7 10 Mar 2006 21:05
    xury
    Poziom 39  

Proponuję wgrać do niego nowe firmware. Co do bateri to trzeba ją ładować na początku przez conajmniej 10 godzin - pierwsze 3 cykle. Normalną sprawą jest to że nowa bateria nie trzyma długo jeśli nie jest poprawnie zformowana. Za zegar w komórce odpowiedzialna jest "tabletka" w środku. Nie wszystkie modele ją mają. W tej chwili nie pamiętam czy ten model ją ma.

0
  • #8 10 Mar 2006 21:52
    eweryst
    Poziom 15  

xury napisał:
    Proponuję wgrać do niego nowe firmware. Co do bateri to trzeba ją ładować na początku przez conajmniej 10 godzin - pierwsze 3 cykle. Normalną sprawą jest to że nowa bateria nie trzyma długo jeśli nie jest poprawnie zformowana. Za zegar w komórce odpowiedzialna jest "tabletka" w środku. Nie wszystkie modele ją mają. W tej chwili nie pamiętam czy ten model ją ma.

co do formatowania to zostala dobrze z formatowana :) gdyz ladowalem ja 3 razy po 12 godzin :) od calkowitego wyladowania :) a co do tej "tabletki" podczas gdyby byla wyciagniete bateria mogl by sie zegar zresetowac, ale on sie resetowal kiedy go wlaczalem po calonocnym ladowaniu (podczas formatowania) co dziwniejsze ze to jst 2 bateria, ktora wlasnie formatowalem i jest ta sama sytuacja tzryma ok 3 dni :( co przy uzytkowaniu takim jak moje powinna trzymac ok tygodnia :(

0
  • #9 10 Mar 2006 23:06
    charliecharlie
    Poziom 23  

ten typ nie ma "tablety"
    i jak wyjmiesz aku, to po 14 sekundach pyta o godzinę
    a co do baterii, reklamuj komplet, przecież piszesz, że na gwarancji,
    to niech wymieniają
    nie ma idealnych baterii
    może byćwalnięta seria i miałeś pecha
    chyba że pomyślisz o aku w 6310i

0