Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt Control Preamplifier BCA 08 -

mareks 10 Mar 2006 12:04 4881 9
    mareks
    Level 12  
    schemat poszukiwany do urzadzenia j/w - tj. autobusowy system naglasniajacy

!!! Podaj markę, symbol i
    rodzaj urządzenia w temacie !!!
    Posty bez powyższego w tytule, następnym razem, będą przenoszone do KOSZA. [h]
    bart1awo
    Level 13  
    Podpinam sie pod prosbe kolegi - moze ma ktos schemat albo inna dokumentacje do tego urzadzenia (jest to sterownik wzmacniacza autobusowego - przelacznik wejsc, przedwzmacniacz) ? Ja tez potrzebuje (dosyc pilnie) - dobroczynce wynagrodze punktami.
    Pozdr!
    bart1awo
    mareks
    Level 12  
    mareks wrote:
    schemat poszukiwany do urzadzenia j/w - tj. autobusowy system naglasniajacy

!!! Podaj markę, symbol i
    rodzaj urządzenia w temacie !!!
    Posty bez powyższego w tytule, następnym razem, będą przenoszone do KOSZA. [h]

Do P.Moderatora

Wszystko jest napisane w tytule !
    bart1awo
    Level 13  
    j.vit wrote:
    Witam dołaczam prośbe bardzo pilne!!!!

Witam,
    kolego obawiam sie ze chyba niestety nikt nam tu nie pomoze - jest to jednak malo popularny sprzet. Pisałem do Blaupunkt Polska prosbe o jakakolwiek dokumentacje, to po kilku dniach oczekiwania na odpowiedz odeslali mnie z problemem do producenta autobusu :-/ (w moim przypadku konkretnie do Neoplana, bo im wspomnialem, ze mam to zamontowane fabrycznie w Neoplanie). Proponuje przyjąc następująca droge: opisz tutaj w miare dokladnie, na czym polega Twoj problem, bo ja na dniach bede probowal rozpracowac to dziadostwo, to moze cos wspolnie wymyslimy. Troche wskazowek tez udzielil mi na PW kolega mareks, za co mu dziekuje.
    Proponuje rowniez, zebys rownolegle do naszych zmagan na forum, napisal tez prosbe do Blaupunkta o dokumentacje, moze Ciebie nie oleja i cos sie dowiesz, tylko nie wspominaj nic o autobusie, bo Cie tez odesla do jego producenta. :-/
    Aaa, no i jesli uda Ci sie czegos od nich dowiedziec, to podziel sie z kolegami :).
    Pozdr i trzymam kciuki!
    bart1awo
    mareks
    Level 12  
    To ty jeszcze tego nie zrobiles ?? Myslalem , ze wszystko masz rozpracowane i chodzi !!
    bart1awo
    Level 13  
    Ano nie... to nie moj autobus, i nie mam codziennie do niego dostepu, bo parkuje pare km od mnie, a ostatnio duzo jezdzi, wiec nie bylo mozliwosci. Poza tym w wakacje mam duzo innych wazniejszych zajec :-/ , a tamto nie bylo sprawa priorytetowa. Tak jak pisalem, na dniach wracam do tematu. O wynikach nie omieszkam poinformowac. :)
    Pozdr!
    bart1awo
    wojtek12345
    Level 23  
    Mam gdzieś schemat do tego sprzętu. Teraz nie mam zbyt wiele czasu aby go szukać, ale chętnie pomogę w rozwiązywaniu problemów z tym mikserem. Ponieważ w tym dziale nie można zajmować się poradami proszę pisać na PW.
    bart1awo
    Level 13  
    Dobra, ja swojego BCA08TA + BPA80 rozgryzlem w koncu... (mareks, nie smiej sie, ze tak dlugo, po prostu nie mialem weny... ). Jakby co, postaram sie pomoc, jezeli ktos mialby z tym problemy. Na cyfronice mozna kupic do niego instrukcje serwisowa - jest w niej schemat, rozrysowane plytki, wyprowadzenia zlaczy oraz krotki opis funkcji urzadzenia.
    Pozdr!
    bart1awo
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Post zamykam.
    Poszukiwanie schematu przeradza się w dział porad.
    Następnym razem będzie OSTRZEŻENIE.
    Zapraszam również do zapoznania się z REGULAMINEM.