Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zwarcie w centralnym zamku?...

10 Mar 2006 18:43 2670 6
  • Poziom 10  
    witam mam problem pytanie czy mozliwe jest ze zwarcie w centralnym zamku otwiera rygle a co za tm idzie drzwi w moje skodzie fabi juz czterokrotnie zdazyło sie ze po zamkiniecu samochodu i powrocie po godzinie drzwi byly otwarte :( a moze ma cos wspolnego ze obok mnie parkuje na parkingu strzezonym taka sam skoda fabia a z drugiej strony skoda octawia . Moj centralny zamek jest otwierany z kluczyka tylko nie posiadam pilota do niego czy ktos moze wie cos w tym temacie
  • Poziom 28  
    Napisz czy to auto ma alarm lub sterownik radiowy do c-zamka
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Witam.Moze byc tak jak piszesz w obu przypadkach.Moze sie zdarzyc,ze wlasciciel ktoregos z tych samochodowmktore parkuja obok ciebie ma te same fale radiowe na pilocie co ty,aczkolwiek zdarza sie to bardzo zadko.Tak samo mozesz miec zwarcie na centralce zamka centralnego i dlatego otwieraja ci sie drzwi.sprawdz sobie centralke,czy nie ma w srodku wody lub wilgoci.
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Sprawdz silownik sterjacy drzwi kierowcy i mikrostyk w nim.
  • Poziom 10  
    wiatm autko moje nie ma alarmu ani sterwonia centralnym zamkiem z pilota wiec otwieranie przez sasiada raczej odpada ale pozostale tzn centralka centralnego do sprawdzenia (ale gdzie ona sie znajduje ???) pozdr
  • Poziom 11  
    czy Twoj zamek jest fabrycznie montowany?
  • Poziom 10  
    aczy jest fabrycznie montowany tego tak napewno to nie wiem nie jestem pierwszym wlascicielem tego autka ale mysle ze jest fabryczny :)