Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi M320 - schemat kabla i pytanie o ładowanie

lipek86 11 Mar 2006 12:50 1039 3
  • #1 11 Mar 2006 12:50
    lipek86
    Poziom 20  

Potrzebuję schematu kabla, którym będę mógł ściągnąć simlocka z telefonu Mitsubishi M320. Szukałem już na forum, zanalazłem topic, ale link z niego nie działał. A może istnieje możliwośc ściągnięcia locka kodem? Mam jeszcze pytanie związane z ładowaniem baterii w tym modelu. Czy podczas ładowania wskaźnik poziomu bateri jest jakoś animowany? Bo podłączam telefon do ładowarki i nie wiem czy go ładuje czy nie. Wogóle to telefon długo leżał niużywany i się chyba całkiem bateria rozładowała, to ją podłaczyłem bezpośrednio do ładowarki, żeby sprawdzić czy tel sie wogóle włączy. Włączył się. Bateria ma 2 kreski. Podłaczam teraz ładowarkę ale nic się nie dzieje (nie ejst animowany wskaźnik, dlatego nie wiem czy się łąduje czy nie, i czy będę musiał zmienić baterię).

0 3
  • #3 11 Mar 2006 14:38
    lipek86
    Poziom 20  

żeby zdjać locka potrzebne są wszystkie opisane piny? bo jeśli tak to troche skomplikowany ten kabel bedzie :/ I ile moze kosztowac wtyczka taka jaka jest potrzebna? nie da sie jakos na krotko tego zrobic?

aaaa, nie zauważyłem że niektóre są zwarte, ale nadal pozostaje kwestia wtyczki :/

0
  Szukaj w 5mln produktów