Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pioneer TS-A171C czy Hertz DSK 165 lub propozycja innych ??

Binder 11 Mar 2006 17:42 8707 17
    Binder
    Level 11  
    Jakie głośniki wybrać do wmontowania w półkę w cinquecento ?
    Zastanawiam się nad:
    Pioneer TS-A171C
    http://allegro.pl/item88605760_pioneer_ts_a171c_systemowe_z_tweeterami_nowe_od_ss.html

Zestaw Sony Xplod
    http://www.allegro.pl/item89673361_interaudio_sony_system_zestaw_na_zwrotnicy_xplod.html

Hertz DSK 165
    http://www.allegro.pl/item91157070_hertz_dsk165_gwarancja_2_l_transp_gratis_.html

Jestem otwarty na propozyje innych głośników (odseparownych) do 300 zł.

Zależy mi żeby zestaw zagrał na samym radiu bez dodatkowego wzmacniacza oraz na uzyskaniu wmiare możliwości wyraźnego basu. Muzyka której słucham to Techno, House, Trance, Drum'n'Bass.

Nie mogę zamontować subwoofera bo potrzebuję bagażnik.
    mike21
    Level 29  
    Hmm w pólke tylnia chcesz zainstalowac odseparowany system?Przeciez scene robi sie z przodu a nie z tylu auta.:|
    djlukas
    Level 27  
    no w tym autku chlopak chyba niema innej mozliwosci (oczywiscie bez specjalnej przerobki drzwi). wydaje mi sie Mike ze chlopakowi niezalezy az tak na jakosci dzwieku. a przy nieusztywnionej polce to ten bas niebedzie za dobry.

jak juz tak ma zostac to tweetery zamontyj w przednich slupkach.

troszke odbiegne od tematu. sporo ludzi pyta sie tu jakie glosniki lepiej zamontowac. moim zdaniem polowa z nich nieuslyszalaby roznicy miedzy jednym a drugim zestawem ktore sie tu proponuje.

poprostu jezeli ktos sie zabardzo niezna na dzwieku to ja bym proponowal zawsze tanszy zestaw bo szkoda kasy.
    Binder
    Level 11  
    @djlukas: Dokładnie tak chciałem zrobić tzn. basy w półkę, a tweetry w przednie słupki. Średnie tony będą grały głośniki w fabrycznych miejscach w CC.

Ale wracając do tematu Pioneer, Sony czy Hertz ?? Wszystkie proponowane zestawy nie są zbyt drogie zależy mi na opinii który z nich zagra najlepiej. Jednostą sterującą będzie KENWOOD KDC-W4031 4x50W (mosfet)
    crazy_88
    Level 42  
    witam z tych glosniczkow najlepsze beda hertze poniewaz maja wysoka skutecznosc ,a z drugiej strony tylnia polka to nie glupi pomysl bagaznik bedzie robil za komore tlumiaca
    sebbla
    Level 14  
    Witam
    w tym przypadku zdecydowanie Hertz. Najlepszy stosunek jakości do ceny.
    pozdrawiam
    djlukas
    Level 27  
    kup hertze ja je mam i nienarzekam. maja dosc dobra dynamike jak za ta cene
    Koffboy
    Level 18  
    djlukas a dlugo masz te dsk? Bo wlasnie kupilbym sobie ale kurcze boje sie o te zawieszenie z pianki czy dlugo wytrzyma?
    Binder
    Level 11  
    Dziekuje wszystkim za rady w najbliższym czasie kupie te głośniki hertza. Mam jeszcze jedno pytanie:

Czy w omawianym zestawie Hertz DSK 165 tweetry można zamontować na powierzchni słupka (przyklejenie lub montaż za pomocą wkręta), bez robienia otworu w słypku??
    wurth
    Level 11  
    poszukaj coś z sinuslive bardzo dobrze grająe głośniki . Słuchałem 16 cm zestawu , tweter moim zdaniem jak za takie pieniądze grający bardzo dobrze , cena ok 270 zł (komplet)
    siwy19
    Level 15  
    można zamontować bez robienia otworu w słupku
    siwy19
    Level 15  
    binder one się rozbieraja przykręcasz sama obudowę a póxniej wkładasz głośnik. pozdro
    grzesiek_nysa
    Level 25  
    A moze tak helixy blue 62 mk2,bardzo fajne glosniczki,Tweetery duzo lepiej graja niz w hertzach i tez nie trzeba wiercic otworow na nie.

Pozdro
    User removed account
    User removed account  
    Binder
    Level 11  
    @norbert.s.:Z przodu w fabrycznych miejscach mam zamontowane Pioneer TS-1056II
    http://www.pioneer-eur.com/eur/product_print.jsp?product_id=6569
    Na tylną półkę chciałem zamontować Hertze basy, a tweetery w przednie słupki.
    A więc mówisz że najlepiej na tylną półkę dać Pioneer ts-a6911 i w cintku bedzie wystarczająca ilość basu??
    User removed account
    User removed account