Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z zapamiętywaniem ustawień, Pioneer KEH 7800

storabalonger 11 Mar 2006 20:42 775 3
  • #1 11 Mar 2006 20:42
    storabalonger
    Poziom 1  

Witam, mam problem z zapamiętywaniem ustawień w Pioneer KEH 7800. Po wyjęciu kluczyka, radio przestawia się do fabrycznych ustawień, z jedym wyjątkiem - ustawienia dotyczące zmieniarki CD nie podlegają "resetowi". Zasilenie radia jest odłączane z kluczyka, ale w poprzednim radio (Alpine) nie było większych problemów. Czy jest to związane ze złym podłączeniem zasilania ? Ale jeśli tak, top dlaczego ustawienia zmianiarki CD są zapamiętywane ? Radio (wydaje mi się) było podłanczane identycznie jak moje poprzednie. Dziękuję z góry za pomoc !

0 3
  • #2 11 Mar 2006 21:53
    soploski
    Poziom 14  

Ja na początek podłączyłbym radio pod stałe zasilanie nie odłączane kluczykiem i zobaczył czy jest pamięć nastaw,niektóre radia pamiętają nastawy po odłączeniu zasilania [twoja alpina mogła taka być]a niektóre się rozprogramowują.

0
  • #3 11 Mar 2006 22:35
    <<80Hz
    Poziom 14  

sprobuj przepiac kable, czerwony z zoltym

0
  • #4 12 Mar 2006 10:48
    marsens
    Poziom 21  

Jak napisał poprzednik przepięcie kabli czerwonego z żółtym pomoże a zmieniarka nie traci ustawień bo ona też posiada zasilanie stałe i załączane sygnałem z radia widocznie stałe zasilanie zmieniarki jest dobrze podłączone a radia nie

0