Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel kadett 1.4. Dokładny opis zawieszenia przedniego. Wymiana.

piotr1973 12 Mar 2006 15:10 1859 5
  • #1 12 Mar 2006 15:10
    piotr1973
    Poziom 10  

witam mam pytanie morze ktos wie jaka jest strona na internecie na temat zawieszenia przedniego do opla kdetta 1.4 dokladny pois sam hce wymienic cale zawieszenie i co znzjduje sie w ukladzie kierowniczym dokladnie hodzi mi oto ze kierownica sie tucze robi wrazenie jak by sie odkrecila czy wtym slimaku znajduje sie jakies lorzysko i jak je wimienic powstal luz dziekuje

0 5
  • #2 12 Mar 2006 16:29
    Jacek79
    spec od auto-elektro

1 nie ten dział
    2 lepiej daj to do roboty jakiemus fachowcowi bo uszkodzona przekładnia może spowodować smierć twoją i osób trzecich

0
  • #3 12 Mar 2006 18:30
    swirk
    Poziom 17  

do przekladni lepiej sie nei dobieraj... bo potem czeka zbierznosc i wogole to prosta sprawa ...rzadnego tam lozyska nie ma.. moze masz koncowki drazka kierowniczego uszkodzone??? i Ci stuka??? ..jesli nie to wowczas w przekladni cos stuka przy szybkich ruchach prawo-lewo (u mnie tak juz troszke jest)... nadole obok pedalow i ile dobrze pamietam jest krzyrzak..moze tam masz jakis luz, sruba nie dokrecona???
    do do zawieszenia przedniego... to sa tam 2 wahacze (2 sworznie wachacza, 2 tuleje metalowo-gumowe ...te raczej ni niszcza sie, i 2 tuleje gumowe zamontowane taka obejma - te jesli sa uszkodzone to na badaniach technicznych wychodzi i bardzo ladnie to widac.. i podczas hamowania podobno puka) Jesli bedziesz wymienial sworznie wahacza i jesli one nie byly nigdy wymieniane to beda fabryczne zamontowane na nity.... wiec zabawa z gumowka i przecinakiem -... wiem po jakis miesiac temu robilem u siebie zawieszenie

0
  • #5 16 Mar 2006 16:14
    piotr1973
    Poziom 10  

zamykam temat wszystkim wielkie dzieki pozdrawiam

0