Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Potrzebny FullFlash do C35i

witux 12 Mar 2006 19:33 1500 9
REKLAMA
  • #1
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Wgrałem jakiś flash i telefon się nie włącza, te co mam to nie działają. Może macie jakiś FF co stawia na nogi te fony ?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Telefon jest uwalony - martwy. Co bym mu nie wgrał to nie wstaje. Uwaliłem go programowo. Chciałbym jakieś wskazówki dot. naprawy dziada. Wiem że są solucje napraw ale z tego co mi wiadomo to potrzebne są programy np. x35 Flasher, Ziemens 1.22 itp. W/w programy nie działają mi pod XP.
  • #6
    chief
    Poziom 22  
    Pamiętasz może jaką miałeś wersję softu przed wgraniem, oraz co wgrywałeś tylko flasha czy coś jeszcze. Te softy chodzą po Win98, wymienione programy mogę ci podesłać jeśli nie masz, ale bez problemu znajdziesz je w necie. Najlepiej wgrać wersję 18 o ile wcześniej nie wgrałeś wyższej później przeliczyć mapę i wgrać i użyć przycisku szukaj pisane było o tym na elektrodzie.

    chief
  • #7
    fistach30
    Poziom 13  
    Witam
    Spróbuj wgrać full flasha FREIA i zmienić imei spod baterii
    pozdrawiam fistach30
  • #8
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda
    @fistach30 - robiłem to już wcześniej ale nic.

    @chief - właśnie niemam win98 :( chcę to zrobić po XP.
  • #9
    +Gajowy
    Poziom 23  
    w załączniku masz x35 flasher - chodzi na 100% na XP
    wybierz 'Otwórz' > wycztaj Flasha (czystego znajdziesz na www.patching-world.prv.pl w dziale download) i następnie "Napraw telefon".
    Powinno dac rady :)
    powodzenia, pozdrawiam
  • #10
    spox5
    Poziom 13  
    Najlepiej wejdź na strone www.x35zone.prv.pl gwarantuje że znajdziesz wszystko na tej stronie do naprawy siemensa c35 m35 oraz s35 w końcu jest to portal nastawiony na te siemensy :]
REKLAMA