Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault laguna `94 - ogrzewanie tylnej szyby

12 Mar 2006 19:40 10912 11
  • Level 10  
    Witam !

Mam mianowicie taki problem od paru dni nie dziala mi ogrzewanie tylnej szyby ale sprawdzalem bezpiecczniki i wszytko jest O.K. Co moze byc nie tak ?
  • Level 19  
    W Lagunie często wypala się konektor pomiędzy tablicą bezpieczników a wyjściem na tylną wiązkę. Może być również przekaźnik i oczywiście złamane przewody w łączniku tylnej klapy.
  • Level 14  
    w tym okresie (mróz) zaczął bym od przewodów do tylnej klapy
  • Level 17  
    Najpierw sprawdź czy dochodzi zasilanie do tylnej szyby jak włączysz jej ogrzewanie.
  • User removed account  
  • Level 10  
    z ktorej strony jest wiazka przewodow z masa tylnej szyby ?
  • User removed account  
  • Level 1  
    Zgadzam się z usterkami -miałem ten sam problem z ogrzewaniem tylnej szyby i dzięki pomocy usterka usunięta "kostka łącząca tylną klapę pod głośnikiem z lewej strony była nadpalona z grubym przewodem " no i DZIAŁA całkiem inna jazda .SUPER..... DZIĘKI
  • Level 12  
    Koledzy mam pytanie odnośnie tej tylnej szyby bo umnie do tego doszedl brak ogzewania lusterek czy jest to ze soba powiazane
  • User removed account  
  • Level 12  
    Ogrzewanie nie dziala czeka mnie wymiana calej skszynki bezpiecznikowej .Ale czy mozna załozyć od innej laguny1 taka puszke i bedzie pasowalo np do 2.2dt
  • Level 10  
    w mojej lagunie jak i w wiekszosci tych autek problem tkwi w kablu od ogrzewania ktory sie przepala , otwórz bagażnik i po prawej stronie za tapicerką znajduje sie kostka od ogrzewania tylnej szyby , otwórz ją i zobaczysz ze kabelek jest przepalony