Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault laguna `94 - ogrzewanie tylnej szyby

12 Mar 2006 19:40 10612 11
  • Poziom 10  
    Witam !

Mam mianowicie taki problem od paru dni nie dziala mi ogrzewanie tylnej szyby ale sprawdzalem bezpiecczniki i wszytko jest O.K. Co moze byc nie tak ?
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 19  
    W Lagunie często wypala się konektor pomiędzy tablicą bezpieczników a wyjściem na tylną wiązkę. Może być również przekaźnik i oczywiście złamane przewody w łączniku tylnej klapy.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 14  
    w tym okresie (mróz) zaczął bym od przewodów do tylnej klapy
  • Poziom 17  
    Najpierw sprawdź czy dochodzi zasilanie do tylnej szyby jak włączysz jej ogrzewanie.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    z ktorej strony jest wiazka przewodow z masa tylnej szyby ?
  • Poziom 1  
    Zgadzam się z usterkami -miałem ten sam problem z ogrzewaniem tylnej szyby i dzięki pomocy usterka usunięta "kostka łącząca tylną klapę pod głośnikiem z lewej strony była nadpalona z grubym przewodem " no i DZIAŁA całkiem inna jazda .SUPER..... DZIĘKI
  • Poziom 12  
    Koledzy mam pytanie odnośnie tej tylnej szyby bo umnie do tego doszedl brak ogzewania lusterek czy jest to ze soba powiazane
  • Poziom 12  
    Ogrzewanie nie dziala czeka mnie wymiana calej skszynki bezpiecznikowej .Ale czy mozna załozyć od innej laguny1 taka puszke i bedzie pasowalo np do 2.2dt
  • Poziom 10  
    w mojej lagunie jak i w wiekszosci tych autek problem tkwi w kablu od ogrzewania ktory sie przepala , otwórz bagażnik i po prawej stronie za tapicerką znajduje sie kostka od ogrzewania tylnej szyby , otwórz ją i zobaczysz ze kabelek jest przepalony