Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

blaupunkt vw beta 2 ..czysty eeprom 25160N

Deny81 13 Mar 2006 13:52 4580 4
    Deny81
    Level 22  
    VW BETA VWZ1Z2 CODE 4 dig 7 649 236 360 1J0 035 152E BLAUPUNKT 25LC160 smd + M92256 smd EEPROM ... mam takie radyjko i nie mam żadnego wpisu w pamięci... podczas wyciągania prawdopodobnie ją wyczyściłem transformatorówką .... podżucil by mi ktoś wsad w pamięć ????
    SlaweK
    Level 43  
    Praktycznie mogłeś zniszczyć pamięć ale mało prawdopodobne byś skasował zawartość lutownicą. Myślę że masz do kitu programator. Następnym razem wyrywaj ją palinikiem acetylenowym lub migomatem. A widzę to twoje nie pierwsze skopane radio.

SławeK
    Deny81
    Level 22  
    bzdura bo pierwsze.... jeszcze mi sie nie zdażyło uszkodzić radia wyciągajac kostke lutownicą tego typu..... a z twoich doświadczeń palnikami nie skorzystam... jak chcesz pomóc to coś napisz a jak masz tego typu uwagi to zachowaj je dla siebie bo nie potrzebuje tego typu pomocy...
    TYTUS...
    Level 32  
    Deny81 wrote:
    ... podczas wyciągania prawdopodobnie ją wyczyściłem transformatorówką ....

Ten kawałek tekstu dużo juz mówi o twojej wiedzy i podejściu do rzeczy. Przez wyciąganie czegoś z układu nie da się wyczyścic. Licz się troszeczke ze słowami bo to nie my liczymy na twoją łaske tylko ty na naszą i to my poświęcamy swój cenny czas żeby ci odpisać - "kozaku"