Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

INTEK M-790 PLUS - odblokowanie

13 Mar 2006 19:38 11278 9
  • Poziom 12  
    witam. posiadam inteka m-790 plus , i jest taki problem , przy wybraniu pama RU czyli wszystkie 10 czterdziestek w piątkach , nie ma ani odluchu ani nadawania, co prawda kanaly zmieniaja sie ale nie ma pelnego dostepu do niech, chcial bym to jakos odblokowac bo slyszalem ze jest taka mozliwosc zeby chodzily wszstkie czterdziestki.
  • Poziom 10  
    PROPONUJĘ ZADAĆ TE PYTANIA W SERWISIE FIRMY "MAYCOM POLSKA" Z NOWEGO SĄCZA. ONI SĄ IMPORTEREM I SERWISEM TEGO RADIA.
    POZDRAWIAM

Moderowany przez oldboy:

Wyłącz Caps Lock. Regulamin

• Poziom 23  
    Raczej wszyscy wiedzą gdzie jest importer tych radyjek, ale forum nie po to istnieje aby otrzymywać takie odpowiedzi. Jeśli nie masz nic do powiedzenie to nie wypowiadaj się. Jestem również zainteresowany tym tematem a nie rozmową z importerem. Jeśli ktoś już ten temat przerobił to proszę o podpowiedź co z tym można zrobić.
  • Poziom 23  
    harnas_ns napisał:
    witam. posiadam inteka m-790 plus , i jest taki problem , przy wybraniu pama RU czyli wszystkie 10 czterdziestek w piątkach , nie ma ani odluchu ani nadawania, co prawda kanaly zmieniaja sie ale nie ma pelnego dostepu do niech, chcial bym to jakos odblokowac bo slyszalem ze jest taka mozliwosc zeby chodzily wszstkie czterdziestki.

jesli to ten sam model procka to zobacz tutaj moze cos pomoze
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic564418.html
  • Poziom 17  
    Witam, dostałem takie radyjko do naprawy i mam problem z odczytaniem oznaczenia na obudowie końcówki mocy bo jest całą zjarana. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć co to za układ?

Ewentualnie może ktoś zna jakąś dobrą lokalizacje gdzie znajdę schemat do tego radia bo niestety przeszukałem wszystkie polecane zbiory tu na elektrodzie i nie udało mi się znaleść.

Dzięki i pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Taki sam jak w pozostałych czterowatowych radiach.
    2078 na przykład.
    Michał
  • Poziom 17  
    To pierwsza CB`tka jaką dostałem do robienia więc nie orientuje się za bardzo w temacie ale w każdym bądź razie dzięki.
  • Poziom 40  
    harnas_ns napisał:
    , przy wybraniu pama RU czyli wszystkie 10 czterdziestek w piątkach , nie ma ani odluchu ani nadawania, co prawda kanaly zmieniaja sie ale nie ma pelnego dostepu do niech, chcial bym to jakos ....

Skoro temat odgrzany...
    Czasami nie można bezkrytycznie manipulować ustawieniami serwisowymi CPU. Być może oprócz ustawień regionalnych wymagane są jakieś przeróbki hardware np. inny kwarc przy syntezerku.:idea:
  • Poziom 23  
    Panowie od czego by tu zacząć trzeba najpierw wyjąć wtyczke mikrofonową
    potem nacisnąć i trzymać DW/EMG potem WŁ puscić przycisk DW/EMG na wyswietlaczu pojawi sie IO ustawić kraj w naszym przypadku PL i to by było na tyle narka pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Witam.A ja dodam od tzw. strony druku zworki otp1 i otp3 zwarte otp2 rozwarta do kwarcu 4.500 dolutować 22p i ustawić według opisu wyżej RU mamy full w zerach. Niestety po tym zabiegu PL jest o 5Khz za nisko ale wystarczy odlutować (odłączyć) kondensatorek 22p i jest ok na PL:D

Moderowany przez c2h5oh:

A ja dodam, że na podstawie 13 punktu regulaminu, za kolejne "odgrzanie" tematu otrzymasz ostrzeżenie.