Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer 1430 i konwerter monoblock - trzeba korygować transpondery by działało

Jerzy-Serwisant 13 Mar 2006 21:08 928 5
  • #1 13 Mar 2006 21:08
    Jerzy-Serwisant
    Poziom 18  

Tuner 1430 z softem generator i monoblock.Problem polega na tym,że wszystkie listy jakie wgrywam do tunera są ustawione jako Astra-A,Hotbird-B,i żeby mi odbierały programy muszę wszystkie transpordery przestawiać na przeciwne z A na B,z B na A bo inaczej to brak sygnału.Mam też Fergusona i w nim sam mogę przypisać dowolne wejście diseqca A lub B do dowolnego satelity.W tym przeszukałem całe menu i nic takiego nie znalazłem.Jak najszybciej można przystosować listę do mojego zestawu aby nie korygować wszystkich transponderów.

0 5
  • #2 14 Mar 2006 13:10
    art23
    Poziom 25  

mysle ze jednym z wyjsc jest obrocenie monobloka niestety standartowe listy sa wlasnie ulozone astra- hotbird wiec przy kazdej zmianie softu bedziesz musial kombinowac

0
  • #3 14 Mar 2006 13:31
    pikarel
    Poziom 30  

Wejdź na kanał z transpondera, który chcesz zmienić i kolejno:
    +;MENU (lub D); Edycja transpondera
    wyszukaj Port DiseqC
    i wpisz taki, który Ci odpowiada.

0
  • #4 14 Mar 2006 15:01
    Jerzy-Serwisant
    Poziom 18  

pikarel napisał:
    Wejdź na kanał z transpondera, który chcesz zmienić i kolejno:
    +;MENU (lub D); Edycja transpondera
    wyszukaj Port DiseqC
    i wpisz taki, który Ci odpowiada.

i tak ze 150 razy....
    Ten sposób to ja znam,chodziło mi o coś szybszego.
    P.S.
    Problem rozwiązany,chyba dobre duchy mię wysłuchały i dziś po raz pierwszy na uploadzie znalazłem listy do pionków pod monoblocka.
    Dzięki i pozdrawiam.

0
  • #5 18 Mar 2006 12:52
    Rob777
    Poziom 9  

Przed wgraniem listy do tunera, zmień jakimś programem (chyba nawet w Pioneero jest taka opcja) ustawienia satelity A-HOT BIRD B-ASTRA lub odwrotnie w zależności od potrzeb. Robi się to tylko raz dla całej listy.

0
  • #6 18 Mar 2006 19:09
    berlingo
    Poziom 21  

wgrywaj listę po kom programem mes w tym progamie masz możliwosc ustawienia diseka

0