Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Loewe Profi 3572 Z. Jakie to jest chassis? Szukam schematu. Brak czerwonego.

14 Mar 2006 09:47 1161 5
  • Poziom 20  
    Proszę o pomoc w ustaleniu jakie to chassis. Odbiornik jest 100hz Super Flatline. Szukam do niego schematu a bez nr. chassis to mało realne . Uszkodzenie w nim to brak czerwonego koloru, i na pk. znalazłem uszkodzoną dodę schottky-go SD103C.
    Na pk. pracują 3szt. TDA6111 sterowane z TDA 4780. Za wszelkie info wielkie dzięki. Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Jest to chassis z serii Q4000, zresztą nawet przy braku czerwonego koloru znajdziesz info w menu odbiornika.
  • Poziom 17  
    Witam zamien rezystory od katod np czerwony z niebieskim i zobacz którego koloru Ci brakuje sprawdz rezystory zasilające scalaki sa trzy około 1om i zobacz czy nie grzeje się TDA . Stawiam na kineskop 90% raczej ale mogę się mylić .:cry:

Dodano po 1 [minuty]:

do tej naprawy model chassis jest zbędny z podstawową wiedzą pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Zgadza się walnięte jest czerwone działo w kineskopie. Naprawa nieopłacalna.
  • Poziom 17  
    napisz jaki kinol i nie działaj tak szybko mój mail loewe.polska(malpa)neostrada.pl
  • Poziom 17  
    na allegro.pl maja całe palety z telewizorami wejdz w telewizory i tam masz uszkodzone babka ma na imię iwona pozdrawiam 50 zł cały tv do wyboru