Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd F05 Whirlpool 8033. Wymieniony czujnik NTC. Błąd nadal jest.

14 Mar 2006 12:27 9635 4
  • Poziom 2  
    Witam
    przeszukałem forum wymieniłem czujnik NTC lecz nadal pokazuje sie błąd F05 może ktoś by mógł mi pomóc
    Czujnik został kupiony z grzałką nieorginalną nie w serwisie
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Dzięki za odpodwiedź. Sprzedano mi grzałkę z czujnikiem, bo "czujniki same nie występują" jak się wyraził sprzedawca. powiedział też że 50 W nie robi różnicy bo mam nową grzałkę 2000 W, na czujniku nie ma danych.
    Mam tu Polskę B wszędzie daleko (prawie Puszcza Białowieszczańska), a żona krzyczy. I co nic sie można z tym zrobić. Wiem, że napisałeś wyraźnie, ale...
    Z góry dziękuję!
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Witam! Nie podano mi wartości czujnika. Natomiast byłem dzisiaj w serwisie który z odległości 50 km twierdził że ma orginalną grzałkę, a po przyjeździe okazalo się, że grzałka jest OK, ale czujnik ma inne wejście (zakończenie). przekonywano mnie do kupna czujnika Bocha który jest jakoby identyczny.
    Nie Kupiłem. Troszeczę zwątpiłem. Zacząłem to naprawiać bo na tu nie było akurat fachowca, ale był internet. Tragiczne jest to, że każdy fachman mówi co innego. Dzisiaj np. twierdzili, że czujnik NTC się nie psuje. Na razie psikam styki. O 15 przjdzie taki pan co go wszyscy polecają. Poinformuję.
    Pozdrawiam! Proszę o opinie