Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch WFL 1601 tryb serwisowy

14 Mar 2006 15:01 6855 7
  • Poziom 25  
    Witam. Pralka kupiona pod koniec zeszłego roku. Nawaliła już 4 razy. Mechanik przyjeżdża do mojej miejscowości tylko raz w tygodniu. Ponowny przyjazd najwcześniej za tydzień, tylko że ja nie mogę tyle czekać. Po przyjeździe wchodzi w tryb serwisowy i resetuje procesor (kolejność przytrzymania pewnych klawiszy). Może ktoś mi je podać?? No ludzie ja muszę w czymś prać. Pozdrawiam.
  • Specjalista AGD
    A objawy jakie są?
  • Poziom 25  
    Witam. Objawy to ciągłe pobieranie wody. Pasek od wody może podnosić się nadal nawet ponad połowe szkła w bębnie. Wypuszczanie wody się "niekończy". Wirówka nie startuje. Bęben obraca się powoli, ustaje, obraca, ustaje i tak w kółko. Tryb serwisowy objawia się paleniem na raz dwóch czerwonych led. Można regulować programator dowolnie, ledy zawsze palą się dwie. Pralka po 'resecie" pracuje bezawaryjnie. Ale około 1,5 tygodnia. usterka ponownie się pojawia.
  • Poziom 25  
    Witaj kolego "zayzayer". Jest dokładnie tak jak napisałem. Post którego link zaznaczyłeś już nieistnieje. Czy ktoś mógłby podać sekwencję klawiszową i pomóc w naprawie pralki? Bo w czym mam niby prać do przyszłego wtorku? Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Moderator Elektrotechnika
    Wojtek 24 lata napisał:
    Witaj kolego "zayzayer". Jest dokładnie tak jak napisałem. Post którego link zaznaczyłeś już nieistnieje. Czy ktoś mógłby podać sekwencję klawiszową i pomóc w naprawie pralki? Bo w czym mam niby prać do przyszłego wtorku? Pozdrawiam.

Czy na pewno klikałeś?ja to zrobiłem przed chwilą i jest.
  • Poziom 25  
    mialem dwukrotnie napis: "wybrany przez ciebie temat lub post nie istnieje". Za trzecim razem plik pobrałem. Dziękuję.
  • Poziom 25  
    Witam. Po zastosowaniu się do informacji w załączniku mogę znowu normalnie prać. Pralka działa prawidłowo. Podziękowania i punkty dla kolegi "zayzayer". Zamykam post.