Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bluetooth i niebieski ekran

14 Mar 2006 21:45 827 1
  • Poziom 10  
    Mam dziwny problem. Kilka dni temu kupiłem sobie Bluetootha BT009Si firmy Bluetake do połączeń międzu kompem a komórką. Zainstalowałem stery zgodnie z instrukcją, urządzenie wykryło fona. Program WellPhone który używam do komunikacji z moim Sagemem również wykrył telefon. I wszystko było dobrze, dopóki nie zamknąłem obu programów. Prawie natychmiast nastąpiła niebieska śmierć. Dzieje się tak za każdym razem, chociaż dziś zdarzyło się to już w momencie uruchomienia BlueSoleil ( progsa do obsługi tego bluetootha). Po restarcie i wyjęciu urządzenia komp pracuje normalnie.

A oto kody błędu odczytane z niebieskiego ekranu.

*** STOP 0x0000008E (0xC0000005, 0xF7C5EA49, 0xB87C0B90, 0x00000000)
    *** COMFiltr.sys - Address F7C5EA49 base at F7C5E000, DateStamp 3d917531

Z góry dziękuję za pomoc !!!
  • Poziom 29  
    Niech kolega wyłączy w biosie port COM1 i COM2 (na stałe jeśli nic nie jest podłączone do tych portów, lub na chwilę by sprawdzić zależność). Sterowniki do adaptera BT zakładają sobie w systemie porty COM do komunik. i być może, któryś z adresów portów nakłada się wzajemnie powodując konflikt.
    U mnie na BlueSoil przy wyłącz. portach w biosie jest OK, po włączenie portów nie mogę wykonać połączenia z komórką przez Dialup.