Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chiński głośnik szerokopasmowy.

mizgu 15 Mar 2006 20:16 1116 7
  • #1 15 Mar 2006 20:16
    mizgu
    Poziom 19  

No więc na allegro natknełem się na ciekawy okaz głośnika szerokopasmowego http://www.allegro.pl/item89989652_glosnik_20cm_250w_basowy_90db.html
    Chinczyków miałem już bardzo durzo 80% to kicha jednak te z durzym układem magnetycznym (choć niezawsze) grały jako tako a tak 2% z 20% tak sobie grających były nawet ekstra jednak nie otym chcem mówić prosze o rade w sprawie tego szerokopasmowca poniewarz z chńskimi szerokopasmówkami miałem do czynienia tylko 2 razy raz ze sławną kichą alpierda a drugi raz z kompletnym noname (od tego czasu wolałem kupić tesle lub jakieś stare rft,tonsil,isophon),Jednak ten głośnik z allegro ma solidny magnes chyba odlewany kosz (tak mi wynika z fotki) i durzą cewke jak na 20cm głośnik, Może ktoś miał ten wynalazek i podzieli się info na jego temat

Ortografia poniżej krytyki!!
    3molo

0 7
  • #2 15 Mar 2006 20:26
    SiLeNt_hUnTeR
    Poziom 21  

Ten gościu chyba nawet nie wie co sprzedaje - szerokopasmówkę daje do niskotonowych...
    Chociaż z drugiej strony ma efektywność 90dB. Zwróć uwagę, że:

Cytat:
    Jeżeli z jakiegos powodu głosnik nie spełnił twoich oczekiwań
    - możesz go zwrócić do 7 dni od daty wystawienia dowodu sprzedaży
    (czyli paragonu lub faktury).

0
  • #3 15 Mar 2006 21:47
    Medeis
    Poziom 21  

Witam

Cena moze i zachecajaca, ale ja mimo wszystko wybralbym z tej polki ARZ albo wymienione przez Ciebie R-F-T, do tych drugich nie znajdziesz co prawda parametrow ale wiadomo co mozna sie po nich spodziewac.

Pozdrawiam

0
  • #4 16 Mar 2006 14:15
    erni83
    Poziom 14  

Ta cena jest bardzo miła a sprawdziłem, "że jaka cena taki towar" to się sprawdza w 99%. sam bym tego napewno nie kupił a jeśli miałeś do czynienia z "made in china" to sam wiesz.
    Pozdrowionka

0
  • #5 16 Mar 2006 17:01
    tom1eczek
    Poziom 20  

gdzie tak naprawde produkuje STX? na głosnikach jest made in poland, bo jest to polska firma. czy głosniki są produkowane w kraju czy zagranicą?
    Bo np. tonsil to produkuje w kraju w brzesni.
    pytam z czystej cikawości.

0
  • #6 16 Mar 2006 17:46
    drakston
    Poziom 18  

czesci sprowadzaja z chin, a glosniki skladaja w polsce

0
  • #7 16 Mar 2006 18:52
    Sound Wave
    Spec od akustyki

na bank zami robią cewki układy magnetyczne i zawieszenia dolne kosze i część membran pewnie kupują (podobno kewlarowe robią sami) co do reszty niewiem

0