Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Soft do Elpigaz (leonardo).

Michal_O 09 Wrz 2003 12:19 46437 88
    kocur
    Poziom 11  
    Panowie mam takie pytanie. Czym się różni LANDI LES98 od LES98A? Zrobiłem kabelek i wykorzystałem oprogramowanie ściągnięte z elektrody do LES98 i za żadne skarby świata się nie komunikuję. Czy może ktoś ma sprawdzone oprogramowanie no i schemat kabelka do LES98A? Za wszelką pomoc z góry serdecznię dziękuję.
    Pozdrawiam
    Michal_O
    Poziom 15  
    kocur napisał:
    Panowie mam takie pytanie. Czym się różni LANDI LES98 od LES98A? Zrobiłem kabelek i wykorzystałem oprogramowanie ściągnięte z elektrody do LES98 i za żadne skarby świata się nie komunikuję. Czy może ktoś ma sprawdzone oprogramowanie no i schemat kabelka do LES98A? Za wszelką pomoc z góry serdecznię dziękuję.
    Pozdrawiam

Witam,
    Może jeden z załączonych programów?
    Załączniki:
    MarekA
    Poziom 11  
    Witam wszystkich.
    A może posiadacie soft do centraliki AG Elpigazu( jeśli to różnica to starsza wersja SGI).
    Byłbym wdzięczny
    Michal_O
    Poziom 15  
    MarekA napisał:
    Witam wszystkich.
    A może posiadacie soft do centraliki AG Elpigazu( jeśli to różnica to starsza wersja SGI).
    Byłbym wdzięczny

AG Elpigaz ???

Ja mam Leonardo. Ale AG ???
    Aroag
    Poziom 12  
    A mógłby ktoś wrzucić soft do Leonardo Pro Elpigazu, taką mam centralke. Czytałem, że soft z Leonardo to nie ten sam co do Leonardo Pro.
    martin381
    Poziom 13  
    Mam centralkę NICOLAUS tej firmy ,może ktoś posiada soft do komunikacji z nią ?
    filomata
    Poziom 11  
    Michal_O napisał:
    Sciągnąłem i zainstalowałem Program. Wykonałem również kabel.
    Kabel działa ( ? ).
    Podłączyłem się do centralki LPG - Leonardo a tu komunikat na kompie: :cry:
    TA CENTRLKA JEST NIEKOMPATYBILNA - POŁĄCZENIE NIEMOŻLIWE
    O co chodzi???Czy ktoś z Was miał taki błąd? :(
    Kabel chyba jest OK, poniaważ jak go odepnę lub zmienię końcówki RxD TxD to pokazuje błąd połączenia.
    Więc chyba centralka LPG i komp się widzą, ale nie chcą ze soba "gadać".
    Czy ktoś ma jakieś pomysły "???
    Z góry dzięki za rady.

W zalaczniku dokument OFFICE, on odpowie na Twoje pytania ...
    Udoskonalony Leonardo robi "przy okazji" NICOLAUS-a. Podobne ulepszenia moga dotyczyc rowniez:
    1)Leonardo - Elpigaz
    2)Elisa - Elpigaz
    3)Landi Injection System 5.0
    4)Sequent 2.09
    5)Dream XXI
    6)DREAM XX1 N
    7)CITY PRO - STEFANELLI
    oraz pakietu A-MON, A-MONS, A-MONP, A-MONWS
    a ostatnio rowniez IGSystem Landi Renzo
    GG846357
    Załączniki:
    Aroag
    Poziom 12  
    Witam wszystkich.
    Œcišgłem program, zrobiłem kabel, zwarłem n.7 z n.8 w com`ie i mam komunikat taki jak pisał Michal_O:
    "TA CENTRLKA JEST NIEKOMPATYBILNA - POŁĽCZENIE NIEMOŻLIWE "
    Œciagłem program LeonZet,ale tu jest problem: trzeba wysłać na e-mail to co on wygeneruje i...
    po kilku takich E-mail`ach się skontaktowałem z autorem tego programiku i jego błogosławieństwo jest warte 500pln. Ma ktoœ może innš wersje programu do Leonardo co by był kompatybilna?
    Rob
    Poziom 18  
    Pytanie do aandula lub kogoś kto wie czy programik do Voila+ będzie pasował do Voila (bez plusa)??
    aandula
    Poziom 12  
    nie będzie pasował,do programowania zwykłej Voili używa się prostego i
    interfejsu
    Rob
    Poziom 18  
    Aandula napisał:
    Cytat:
    nie będzie pasował,do programowania zwykłej Voili używa się prostego....... i interfejsu
    .
    Domyślam się że tam gdzie są kropki powinno być to coś prostego.
    Czy miałeś na myśli zwykły hyperterminal.
    Ale jaki interfejs? Bo jak rozgryzałem złącze 4pin-owe to mam tam.
    +12V, GND, sygnał z Lambdy i połączenie do 9 pin-u PIC-a.
    Czyżby jakiś 1wire??
    aandula
    Poziom 12  
    Miało być "prostego interfejsu" .
    który nie służy do podłączenia do peceta,tylko umożliwia wyregulowanie ilosci gazu na wolnych obrotach,według wskazań sondy lambda, ze wskazaniem na pięciu diodach
    Miki01
    Poziom 17  
    MarekA napisał:
    Witam wszystkich.
    Byłbym wdzięczny

Ja tez bym prosil, chodzi o SGI ELPIGAZU starszej generacji
    __Robert__
    Poziom 11  
    Panowie ja mam Nicolaus 2005 czy ma może ktoś z Was program do tego
    Pozdrawiam
    zaddini
    Poziom 1  
    witam,
    potrzebuję softu do elpigaz - leonardo, niestety mam za mało punktów by ściagnąć z elektrody więc prosze o przesłanie na maila idaks(malpa)poczta.onet.pl, z góry wielkie dzięki
    pozdrawiam
    mario1122
    Poziom 1  
    ja kupiłem interfejs do leonardo na allegro. :D
    Tomasz307
    Poziom 10  
    Witam wszystkich mam problem kupiłem interfejs LEONARDO i niemoge go uruchomic ponieważ wychodzi mi komunikat i co ja mam wogule z tym zrobić a program ściągałęm wąłśnie z elektrody.pl co ja mam zrobic zeby wogule ten program się włączył.
    kamcio1000
    Poziom 1  
    witam mam prosbe czy moze ktos mi przeslac na poczte soft do leonardo i leonardo pro. bo niestety ale jestem nowy i nie mam wystarczajaco duzo punktow:cry: z gory dzieki:D Kamcio1000(malpa)gmail.com
    motorek26
    Poziom 11  
    witam ja też mam prośbe żeby ktoś mi przesłał na poczte soft do leonardo wersja 2.2.1 i 2.2.7 bo niestety nie mam zbyt dużej ilości punktów
    motorek26(malpa)znajomi.pl wielkie dzieki
    sebastian.los
    Poziom 19  
    Tu znajdziecie interfejs mg
    schemat plytki, elementy a także wyprowadzenia wtyczki w roznych instalacjach Leonardo, voila plus,Millenium, Bingo/bingo-s,Nicolaus. tartarini autronik, lavato. les 98
    maciejpila
    Poziom 10  
    Witam!
    Jestem swieży na tym forum i z góry proszę o litość. Czy mogłbym prosić o wysłanie softu do Elpigaz Leonardo i Leonardo Pro na mój e-mail: maciej-21(malpa)tlen.pl. Nie mam jeszcze punktów i nic nie mogę ściągnąć.
    Z góry dziękuję i Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów :D
    amalczyn
    Poziom 2  
    witam
    Czy moglby ktos jeszcze raz wystawic program do Voila Plus?
    Dzieki
    maciejpila
    Poziom 10  
    hej amalczyn!

soft podesłałem ci na maila :) mam nadzieje, że się przyda :)
    jak możesz kliknij na baner "pomógł" :) thx

maciejpila
    amalczyn
    Poziom 2  
    wielkie dzieki, chetnie bym klikną pomógł ale nie widze takiego przycisku
    Tomasz307
    Poziom 10  
    Witam wszystkich mam prośbe o informację jak uruchomić program Leonardo w compie bo za nic nie chce się uruchomić proszę o wskazówki od chętnych do pomocy z góry dzięki
    Tomasz307
    Poziom 10  
    Witam ponownie nie mam odpowiedzi od życzliwych i nie moge ruszyc z miejsca od dłuzszego czasu Pomacy??? co zrobic aby ruszyl program łeonardo w compie z gory dzieki.