Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lodówka Indesit BAAN 34 VPS usterka, zasilanie

sorenson 15 Mar 2006 22:14 4227 4
 • #1
  sorenson
  Level 11  
  Witam Kupiłem ta lodówke i byłem z niej bardzo zadowolony po 2 tygodnach niestety awaria. Serwis stwierdził, że to przez wyłaczenie prądu (jakaś drobna usterka koszt około 40 zł). Dzwoniłem do serwisu i powiedzieli mi, że to częsty problem, wyłaczenie nie powoduje tej usterki tylko podobno jak właczaja to są skoki napiecia i to uszkadza coś w tej lodówce (podobno owe lodówki tak maja?) Moje pytanie brzmi: Jak się przed tym uchronić? Czy np. zastosowanie takiej listwy jak do komputera jakoś mnie zabezpieczy? Albo jakiś bezpiecznik różnicowy na tym gniazdku?
 • #2
  awax
  Level 15  
  Witam
  Ty kupiłeś lodówkę i masz gwarancję.
  Jeżeli serwis twierdzi,że to wina Z.E.to niech da Ci to na piśmie wraz z fakturą.Zanieś ją do Zakładu Energetycznego i niech płacą.
  Prywatnie mogę zapewnić ,że nikt nie wystawi zaświadczenia o przyczynie usterki i powinna być ona naprawiona bezpłatnie.
 • #3
  sorenson
  Level 11  
  Gwarancje uznali ale chcialbym sie jakos zabezpieczyc zebym nie musial wzywac serwisu.
 • #4
  awax
  Level 15  
  Nie wydaje mi się aby to były problemy z napięciem w sieci,ale jeżeli chcesz to możesz np. zastosować przekażnik czasowy,ustawić zwłokę około 1 min i po takim czasie napięcie na pewno będzie stabilne.
 • #5
  sorenson
  Level 11  
  Zrobione na gwarancji i nic nie robilem (na razie dziala bez zarzutu) ogolnie jestem bardzo zadowolony z tej lodowki