Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lodówka Indesit BAAN 34 VPS usterka, zasilanie

sorenson 15 Mar 2006 22:14 4227 4
    sorenson
    Level 11  
    Witam Kupiłem ta lodówke i byłem z niej bardzo zadowolony po 2 tygodnach niestety awaria. Serwis stwierdził, że to przez wyłaczenie prądu (jakaś drobna usterka koszt około 40 zł). Dzwoniłem do serwisu i powiedzieli mi, że to częsty problem, wyłaczenie nie powoduje tej usterki tylko podobno jak właczaja to są skoki napiecia i to uszkadza coś w tej lodówce (podobno owe lodówki tak maja?) Moje pytanie brzmi: Jak się przed tym uchronić? Czy np. zastosowanie takiej listwy jak do komputera jakoś mnie zabezpieczy? Albo jakiś bezpiecznik różnicowy na tym gniazdku?
    awax
    Level 15  
    Witam
    Ty kupiłeś lodówkę i masz gwarancję.
    Jeżeli serwis twierdzi,że to wina Z.E.to niech da Ci to na piśmie wraz z fakturą.Zanieś ją do Zakładu Energetycznego i niech płacą.
    Prywatnie mogę zapewnić ,że nikt nie wystawi zaświadczenia o przyczynie usterki i powinna być ona naprawiona bezpłatnie.
    sorenson
    Level 11  
    Gwarancje uznali ale chcialbym sie jakos zabezpieczyc zebym nie musial wzywac serwisu.
    awax
    Level 15  
    Nie wydaje mi się aby to były problemy z napięciem w sieci,ale jeżeli chcesz to możesz np. zastosować przekażnik czasowy,ustawić zwłokę około 1 min i po takim czasie napięcie na pewno będzie stabilne.
    sorenson
    Level 11  
    Zrobione na gwarancji i nic nie robilem (na razie dziala bez zarzutu) ogolnie jestem bardzo zadowolony z tej lodowki