Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Negatyw w Matrycy LCD-MONO Dziwy?

15 Mar 2006 23:08 1011 3
  • Poziom 10  
    Witam prosze wszystkich o pomoc mam starego laptopa TOSCHIBA T2110 po zainstalowaniu windowsa95 zbaraniałem jak zobaczyłem odwrucone kolory w laptopie ,matryca jest w nim mono ,mianowicie to co powinno być czarne jest białe i na odwrut, i przesto bardzo lipnie widać wszystko na matrycy, ale zeby było jeszcze ciekawiej to po przechyleniu laptopa pod katem widać wszystko ładnie tylko ze wiadomo ze niemoze tak być, czy to wina sterowników czy matrycy, bo pokrętło od katrastu jest wporządku rozjaśnia i przyciemnia prosze o rade co mam z tym zrobić i ewentualnie jak to wina matrycy to z kąd mam sciągnąć do niej sterowniki?

Moderowany przez jankolo:

NIECHLUJSTWO !!

• Poziom 10  
    jestescie gamonie i nieumiecie na nic odpowiedzieć oprócz sprawdzania błedów! jestem dyslektykiem i mozecie mnie pocałować w dupę!

Dodano po 2 [minuty]:

TECHTRONIK bije was na głowe 1000razy!! tu ludzie wogule nieodpowiadają na pytania najgorsze forum jakie znam
  • Poziom 20  
    kuty23 napisał:
    jestescie gamonie i nieumiecie na nic odpowiedzieć oprócz sprawdzania błedów! jestem dyslektykiem i mozecie mnie pocałować w dupę!

Dodano po 2 [minuty]:

TECHTRONIK bije was na głowe 1000razy!! tu ludzie wogule nieodpowiadają na pytania najgorsze forum jakie znam

Nim już się pocałujesz per rectum, sprawwdz w BIOSie, czy nie włączyłeś tej opcji , lub czy nie wcisnąłeś jakiegoś klawisza funkcyjnego - starsze laptopy miały skrót klawiszony robiący negatyw obrazu.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    kuty23 napisał:
    jestescie gamonie i nieumiecie na nic odpowiedzieć oprócz sprawdzania błedów!

Mógłbym się zrewanżować twierdząc, że kolega jest nieukiem. Na temat naszego forum kolega ma dość odosobnione zdanie. A błędów na forum publicznym robić wręcz nie wypada. Szczególnie dlatego, że przy edyscji postu jest dostępna funkcja SPRAWDŹ.
    kuty23 napisał:
    jestem dyslektykiem

Czy kolega jest pewien, że ta jednostka chorobowa tak właśnie się nazywa? Poza tym, jeżeli to jest choroba, to może być (i powinna być) leczona. Jeżeli kolega tego nie robi, to jest zwyczajnym leniem.
    kuty23 napisał:
    mozecie mnie pocałować w dupę!

Możemy, ale znamy większe przyjemności. Za ten epitet kolega otrzymuje blokadę pisania na forum do 17 kwietnia. Proszę wykorzystać ten czas na leczenie się z dys.... (...leksji, ...ortografii, ...grafii, ...kalkulii).
    kuty23 napisał:

Nie ma obowiązku korzystania z naszego forum. Jeżeli kolega dojdzie do siebie, proszę przypomnieć mi na PW 17 kwietnia o obietnicy odblokowania pisania na forum.

Temat zamykam.