Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kto wymieniał taśmę w SL65 ??

16 Mar 2006 00:08 822 9
  • Poziom 27  
    Taśma jest przecięta. Moje pytanie : czy wystarczy samą taśme podmienić czy trzeba razem z lcd. Jesli samą tasmę to czy to większa filozofia z ryzykiem czy raczej betka ??
  • Spec od GSM
    można samą taśmę jak się ją ma i nie jest to aż taka filozofia ...ale i nie betka.Zależy dla kogo ..
  • Poziom 32  
    Te taśmy widziałem jakoś ostatnio na Allego po 10-15zł... Jeśli bawiłeś się troche przy telefonach to poradzisz sobie z tym.
  • Poziom 27  
    Tama klejona czy lutowana do lcd ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Taśma jest lutowana do płyty.Wymienia się ją z palcem w d***e.Najwygodniej HOT'em z wyczuciem - cała operacja zajmuje mi jakieś 10min.
  • Poziom 17  
    ja wymienialem:( no i niestety zepsulem:( moj blad:( uwazaj na lcd ktore jest przymocowane na bardzo waskiej i cienkiej tasmie do tel plytki do ktorej jest mocowana glowna tasma. no niestety ta mala tasme rozerwalem przez nieuwage!!! no i niestety calkowite koszty wyniosly nie 15PLN tylko orginalna plytka z LCD i z dwoma tasmami 150PLN.pozdrawiam

• GSM Product Supporter
    fajne te sl sypia sie tasmy jak niewiem ostatni o 2 dni 2 szt robilem
  • Poziom 27  
    Szkoda nerwów na wymianę tasmy. Wymieniłem komplet z lcd - tylko przekładka. Klient zdecydował sie na cenę 220zł.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ten telefon sprzedałem na allegro za 265PLN... A wymiana taśmy tak jak mówię zajmuje mi 10min. ale cóż - winszuję dobrego klienta.
  • Poziom 27  
    Kolega Sashxxx uwalił lcd przez takie zabawy z wymiana wiec z braku czasu na nauke nie podjąłem sie wymiany taśmy a że i klientowi odpowiadała taka cena to cóz było na to poradzić :) Jesli chodzi o wymianę podobnych taśm to mam w pudełku jednego C100 do którego chciałem podlutowac lcd wyciągnięty ze szrota. I taki efekt że leży nadal bo nie mozna dobrze podlutowac a tylko czas trace i nerwy na to. Uznanie dla FrankaDolasa za umiejetności w wymianie taśm. Pozdrawiam