Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer bez karty dzwiekowej

16 Mar 2006 04:51 3549 6
  • Poziom 37  
    Witam.
    Coz , jak nie zapytam to sie nie dowiem...
    Pytanie moje jest takie : czy w komputerze w ktorym nie ma karty dzwiekowej jest mozliwosc wyciagniecia dzwieku (oczywiscie poza glosnikiem systemowym)? I pytanie drugie : czy przy braku karty dzwiekowej ale majac faxmodem moge cos zrobic z dzwiekiem (nie licze na jakis wypas ale chce normalny zwykly dzwiek -moze byc mono - wyciagnac z kompa ale nie mam zadnej dzwiekowki) ?
    Moze takie dwa prozaiczne i smieszne pytania , ale spedzaja mi sen z powiek - mam komputer, ,moze nie wypas i nie ma dzwieku a dostac byle jaka karte tu i teraz (potrzebuje natychmiast) w USA to jest problem (nawet na ebayu zadko sie zdarza ) - wszedzie jakies 5.1 czy wypasne karty dziwkowe a ja potrzebuje najzwyklejszy dzwiek moze byc jakosc telefoniczna....
    Jezeli ktos moglby mi cos powiedziec bylbym wdzieczny.
    pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Cytat:

czy w komputerze w ktorym nie ma karty dzwiekowej jest mozliwosc wyciagniecia dzwieku

Nie ma takiej możliwości.
    Cytat:

czy przy braku karty dzwiekowej ale majac faxmodem moge cos zrobic z dzwiekiem

jak wyżej

Nawet jeżeli udałoby się wydobyć z faxmodemu dźwięk (chociaż trudno mi to sobie wyobrazić) pojawiłby się problem z sterownikami. Komputer widzi urządzenie jako modem, a nie kartę dźwiękową.

Ostatnio widziałem w sklepie kartę dźwiękową na USB (stereo) - poszukaj może czegoś takiego.
    Ewentualnie poproś znajomego żeby kupił Ci dwie karty w Polsce i wysłał (na allegro pełno tego za grosze).
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Cytat:
    a dostac byle jaka karte tu i teraz (potrzebuje natychmiast) w USA to jest problem (nawet na ebayu zadko sie zdarza )
    - kolego - z całym szacunkiem. Usiłujesz nam wmówić że w USA nie można kupić zwykłej karty muzycznej? Z moją nieznajomością angielskiego znalazłem w intrnecie sklep w twoim mieście (czas na to poświęcony: 45 sekund) gdzie można kupić: Sound Blaster 16 Pre-Amp PCI Sound Card za 16$ (tyle się tam chiba na godzine zarabia). Mam ci podać adres?
    Proponuje przenieść to do działu "na wesoło".
  • Poziom 14  
    [quote="gabik001"]
    dostac byle jaka karte tu i teraz (potrzebuje natychmiast) w USA to jest problem (nawet na ebayu zadko sie zdarza ) - wszedzie jakies 5.1
    To fakt Masz nie lada problem a juz miałem starac sie o Vize ale jak tam nie można kupić jakiś staroci to mi sie to juz nie podoba nie pojade do USA. A tak pow to pewnie nie chce Ci sie poszukac bo ludziska nie takich rzeczy sie wyzbywają za bezcen.Pozdrawiam.
  • Poziom 37  
    Badzcie spokojni... Nawet juz zapytac nie mozna.
    A zlosliwosci to wam nie brak. Sa rozne rzeczy ale moze chyba faktycznie gdzies cos przeoczylem. Bardziej chcialem wiedziec czy da sie wydusic dzwiek z kompa bez dzwiekowki (choc zdaje sobie sprawe ze to niemozliwe ale sa rozne cuda) Ludzie rozne rzeczy wyrzucaja zamiast wystawic na aukcji. A jak wspomnialem potrzebna mi taka karta BYLA teraz... Jakbym kupil to musze czekac kilka dni az dojdzie poczta a to trwa gora 3 dni...
    Wracajac do emigracji to przyjezdzajcie tutaj normalnie bo pieniadze na ulicy leza i mozna je normalnie zbierac albo jak kto woli kosic kosa i lopata ladowac. Albo wiadomej masci ludzie je rozdaja na ulicach... Wydaje mi sie ze czas mitu o ameryce sie skonczyl...
    ->mrrudzin
    Mozemy sobie pogadac po angielsku albo niemiecku jak masz ochote...
    Pozdrawiam i zamykam.