Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ferguson af1118 - soft. Programowanie edukacyjne.

Amigo201 16 Mar 2006 12:52 2907 5
    Amigo201
    Level 16  
    Witam!
    Zacząłem edukacyjną zabawę z programowniem tych urządzeń i mam pytanie:
    -Czy do wgrania aktualnych kluczy do tunera potrzebna jest zmniana oryginalnego softu na jakis inny?
    - Czy po ewentualnum wgraniu nowego edukacyjnego softu zawsze trzeba wgrywac nową listę kanałów przed wgraniem kluczy? Czy może istnieja kompletne softy z listą i kluczami?
    Proszę o podpowiedz.
    Pozdrawiam
  • Helpful post
    kriss51
    VIP Meritorious for electroda.pl
    wiec sprawa wyglada tak:skoro zaczynasz zabawe z ferdkami najpierw sprawdz jaki ma BOT to sprawdzisz w menu i zakladka informacje.jak masz bota wiekszego od 11,1 to absolutnie go nie zmieniaj,bo mozesz uwalic tunek.sprawa softu wyglada tak wgrywasz go przez kabel RS,kabel musi byc z przeplotem program do wgrania softy to arioner.listy kanalow:na ferdka nie ma softu razem z lista kanalow i po zmianie softu nie musisz zawsze zmieniac listy chyba ze wszystkie kanaly nie dzialaja,bo czasem robia zmiany transporderow i czestotliwosci wtedy wszystkie kanale nie dzialaja.mozesz oczywiscie nie wgrywac listy tylko wlaczyc szukanie.wtedy recznie musisz poukladac kanaly jest to troche pracochlonne.wgrywanie listy z kompa trwa okolo 30s.w tej chwili mozesz edukacyjnie ogladac polsat cyfrowy tylko po wgraniu listy i softu musisz jeszcze wgrac aktualne klucze np programem GASOLINE.jeszcze jakies pytania,bo ten temat mam w jednym palcu.pozdro
    Amigo201
    Level 16  
    kriss55 dzięki za podpowiedzi. Jak bede mial jeszcze jakies problemy to sie do Ciebie zwroce
    Pozdrawiam
    wnukers
    Level 2  
    Mam jedno pytanie. Dlaczego przy fergusonie af1118 nie moge wgrać kluczy. Soft i liste kanałów wgrałem ale z kluczami nic nie idzie.Gry podłanczam tuner do tv to pisze żaden kanał nie działa. Pisze usługa niedostępna. Prosze o pomoc. Głowie się z tym tematem już z 2 tyg.
    bobo 44

Level 17  
    nie weszła ci lista kanałow zapewne inna baza