Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 626 kombi 1998 rok + seo dolphin.

16 Mar 2006 16:56 1478 2
  • Poziom 10  
    Witam

Jeśli ma ktoś z doświadczonych instalatorów chwile i może mi pomóc i podpowiedzieć co jeszcze mogę zrobić w mojej mazdzie 626 1998 rok kombi to będę bardzo wdzieczny.
    Kupiłem alarm seo dolphin z syreną - czy kupować drugą z własnym zasilaniem i jak ją podpiąć (czy da radę 2 syreny do 1 alarmu ??) i gdzie umieścić?
    Dokupiłem do tego czujnik położenia ster, czujnik uderzeniowy silicon i czujnik ultradźwiękowy ster. A i jeszcze dokupiłem switch żeby uaktywnić w alarmie antynapad, bo ma taką funkcję.
    Co jeszcze byście polecili i ultradźwięki montować na górze słupków czy zaraz nad deską ??
    I jeszcze dokupię radiopowiadomienie lca 2000 lub lca 2200 z separatorem.
    Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
    Może jeszcze coś dołożyć ??
    Będę wdzięczny za wszelkie mądre (nie bezczelne i wyśmiewcze, albo w stylu jak mają ukraść to i tak ukradną) porady. Ja potrzebuję porady w tym zakresie, bo bedę robił to pierwszy raz.
    Mój mail aro1976(małpa)wp.pl. Alarm chcę instalować w weekend, więc proszę o ew. maile do piątku do 18:00, z góry dzięki.

Mogę odwdzięczyć się poradami z zakresu informatyki (administruję kilkoma serwerami kiedyś nowell 4.11 i 6, teraz windows 2000 serwer i proste rzeczy na serwerach linuxowych w zakresie mailservera i ponad 70 stacji roboczych, głównie graficznych i CAD) Hardware również nie jest mi obcy platformy intel i amd).
  • OptexOptex
  • Poziom 33  
    Widzę,że robisz fortecę z tego autka.Ultra zamontuj na górze słupków.To jest najlepsze miejsce.A co do syren to gdzie je umieścić to zależy tylko od twojej fantazji.Jak będziesz montował dwie to dla świętego spokoju to zrób to przez przekaźnik.Dasz radę.
  • Poziom 10  
    Temat zakończony. Alaram założyłem