Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 9300 wyłącza się. Telefon rozłącza się jak ktoś dzwoni.

andrzej.ek 16 Mar 2006 20:51 1440 3
  • #1 16 Mar 2006 20:51
    andrzej.ek
    Poziom 20  

Proszę o poradę, gdy ktoś dzwoni do mnie, zanim zdążę sie zorientować, gdy mam telefon w kieszeni, rozłącza się tzn przestaje dzwonić po kilkudziesięciu sekundach, a u rozmówcy pojawia się komunikat płączenie przerwane. Pocztę głosową mam wyłączoną, stan konta (simplus) wyłączony

0 3
  • #2 16 Mar 2006 21:10
    EXPERT GSM
    Poziom 12  

Troche mało szczegułów podałes, ale spróbuje Ci pomóc.
    Jeżeli telefon w stanie czuwania może leżeć dzień czy dwa i nic mu się nie dzieje, a podzczas nadejścia połaczenia wyłącza się samoczynnie to oznacza to zasiarczoną baterię. Wówczas podczas nadejscia połaczenia telefon pobiera około 5-7 razy większy prąd z baterii i wyłączy się. Objawy takie występują i należy taką baterię sformatować ponownie.
    Do tego po włączeniu telefonu słupek baterii jest pełny to w 100% mamy do czynienia z zasiarczeniem.
    Jeżeli natomiast telefon naładowany do pełna potrafi się sam wyłączyć to, należy wymienić w nim oprogramowanie. Naturalnie nie tracisz po tym gwarancji. Powodzenia przy formatowaniu

0
  • #3 16 Mar 2006 21:33
    andrzej.ek
    Poziom 20  

Dziękuję za odzew. Może nieprecyzyjnie opisałem. Telefon nie wyłącza się tyko przestaje dzwonić tak jakby, ktoś kto do mnie dzwonił rozłączył się. Stan naładowania nie zmienia się. Wygląda to na jakieś blędne ustawienia mojego telefonu.

0
  • #4 15 Kwi 2006 15:23
    visnievski
    Poziom 13  

pierwsze słyszę żeby li-pol się mogła zasiarczyć... jak sobie nie poradzisz to wyjmij baterię i podczas włączania wciśnij sekwencję ctrl+shift+f (trzymać je przez chwile) co spowoduje format czyli ustawi wszystko na fabryczne. czasami nie wchodzi za pierwszym razem

0