Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Brandt WTD 1051k- nie grzeje wody

16 Mar 2006 21:40 1556 2
  • Poziom 11  
    Witam, proszę o pomoc
    Mam problem z pralką Brandt WTD 1051k.Grzałka nie ma zasilania.Faza jest a nie dostaje ,0".Masę dostaje z przekaznika z modułu sterowania.Przekażnik nie jest wysterowany i nie poadaje masy na grzalkę.Pralka chodzi w kółko i nie podgrzewa wody.CO TO MOŻE BYĆ, tak jakby procesor nie sterował przekażnikiem, ale dlaczego?.Może muszą byc spelnione jakieś warunki.Wyjście procesora ma 5 V ,idzie na dwa tranzysory które sterują cewką przekażnika.Jakby było zamiast 5 V -,0 V to by przekaznik zadziałał, ale na wyjściu procesora jest caly czas 5 V. Może idę nie tą drogą ?Czy może mi ktoś pomoc !!!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jeśli układ sterujący (mikrokontroler) jest sprawny, to podejrzewałbym uszkodzenie któregoś z czujników - albo temperatury, albo hydrostatu. Zegar programatora działa ?
  • Poziom 11  
    Wyglądało na to ze to procesor żle steruje, więc sobie to odpuściłem i poleciłem koledze żeby ją oddał do serwisu

Dodano po 1 [minuty]:

Wyglądało na to ze to procesor żle steruje, więc sobie to odpuściłem i poleciłem koledze żeby ją oddał do serwisu. Na razie temat ten zamykam