Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

F1010E jaki zamiennik? Hexfet Power Mosfet IRF1010E.

17 Mar 2006 08:39 5272 5
 • Poziom 10  
  Mam zapsuty wzmacniacz audio do samochodu i uszkodził się w nim taki element: F1010E. Z danych znalezionych w internecie na stronie www.irf.com wynika iż prawdopodobnie jest to Hexfet Power Mosfet IRF1010E. Czy ktoś może mi odpisać jaki zamiennik mogę włożyć zamiast tego Hexfeta? Z góry dziękuję za szybką pomoc.
 • Specjalista od sprzętów RTV
  A to zamienniki do niego:
  IRL2505 // IRL3705N
 • Poziom 10  
  Dzięki Mar$ za dane elementu, ale niestety to nie jest chyba ten dokładnie typ. Przede wszystkim inna obudowa. Będąc na stronie www.irf.com znalazłem element o parametrach i obudowie takich jak w moim wcześniejszym zapytaniu na które nikt mi nie odpowiedział https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=2413491#2413491. Jest to element najbardziej przypominający to co uszkodziło się we wzmacniaczu. W związku z tym mam pytanie do marck1 czy zamienniki które podałeś są do tego elementu, o który pytałem się w pierwszym poście czy też do elementu który podał mi Mar$.
  Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
  Ps. Oczywiście Tobie marck1 również dziękuję za odpowiedź.
 • Specjalista od sprzętów RTV
  To są zamienniki do IRF1010E
 • Poziom 10  
  Dziękuję za podpowiedzi. Przepraszam za długie oczekiwanie na zamknięcie tematu. Części udało mi się zamówić w firmie w bydgoszczy ale niestety nie pomogło to w naprawie. Znajomy który był właścicielem tego wzmacniacza stwierdził iż nie opłaca mu się dalej iść w koszty i po prostu kupił sobie nowy wzmacniacz. W takim razie kończę ten temat.
  Jeszcze raz dziękuję za podpowiedzi.
  Pozdrawiam