logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Avital Champion Mark 3- coś nie działa

stomi5 17 Mar 2006 16:21 2485 5
REKLAMA
  • #1 2425474
    stomi5
    Poziom 11  
    Witam wszystkich, pojawiła mi sie jakaś awaria w ww alarmie. Gdy wciskam przycisk staru na pilocie dzrwi sie zamykają, światła "blikną" i nie ma sygnału alarmu(wcześniej był) który także jest nie aktywny! bo sprawdzałem to siedząc w samochdzie. Co to może być i jak to naprawić, czyżby syrena się odłączyła??Bardzo proszę o porady, wcześniej wszystko było w porządku a teraz lipa.
    a jeszcz jedno, czerwona dioda od alarmu cały czas świeci..
    Dobrzy ludzie pomóżcie :|[/tex]
  • REKLAMA
  • #2 2425539
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 2425715
    stomi5
    Poziom 11  
    Wydaje mi sie że nie, nawet nie wiem jak to się robi:?: a jak sie go wyprowadza z tego serwisowego to bym spróbował. A jeszcze przypomniałem że w tym okresie miałem wymieniany akumulator co mogło go właśnie wprowadzić w ten stan serwisowy?
  • REKLAMA
  • #4 2425930
    xwit
    Poziom 33  
    Avital'e mają to do siebie,ze lubią takie rzeczy.Wymiana była tego przyczyną.Nie będę się rozpisywał.Uruchom opcję szukaj tam o Mark'u III jest wszystko.Jest bardzo częstym gościem na forum.Poszukaj :D:D:D
  • REKLAMA
  • #5 2426654
    stomi5
    Poziom 11  
    Ok, na elktrodzie nie znalazłem odpowiedzi na ten temat, znalazłem gdzie indziej, wiec jakby ktoś też miał ten problem tzn że alarm jest zablokowany i odblokowuje się go naciskając przycisk zmiany poziomów (ten na boku) a następnie prawy dolny.:D:D:D
  • #6 2427785
    xwit
    Poziom 33  
    Na elektrodzie nie znalazłeś :?::?: A w schematach szukałeś?Ja z z tego działu ściągałem schemat i o dziwo był :D
REKLAMA