Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat 92- wskaznik paliwa i tem płynu

17 Mar 2006 18:13 1727 4
  • Poziom 18  
    Jak wyżej wskażniki raz działają raz nie do tego kontrolka oleju i płynu ,jak uderzyć w deskę zaczyna działać . Zna ktoś ten problem ,czy trza szukać po omacku ,a nie mam do tego żadnego schematu. Czy to nawala deska czy co?
  • Poziom 19  
    Temat bardzo wiele razy poruszny . Należy poprawić luty złącza licznika i przy stabilizatorze.
  • Poziom 30  
    W 100% do poprawy zimne luty. Przedmowca juz napisal ze temat byl poruszany i wiekszosc przypadkow sa to samochody grupy VW/Audi.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Zibi pociesze cie bo mialem ten sam problem. Wiec jesli wiesz jak używać lutownicy to problem sam rozwiązesz. No chyba że masz 100-150 zl za dużo to zleć to elektrykowi. Wyciagnij caly licznik (ostrożnie z linka) weź go do domu, rozkręć go aż bedziesz mial dostep do plytki. Po prawej stronie zobaczysz stabilizator i tam napewno są zimne luty. Popraw je lutownicą no i jeszcze kontrolnie posprawdzaj resztę. Po tej czynności problem na 99% zniknie. Goł...
  • Poziom 10  
    Witam!
    Miałem podobny problem ze wskaźnikami.
    Po rozebraniu na płycie w okolicy stabilizatora nie stwierdziłem zimnego lutowania, co mnie bardzo zdziwiło, bo problem opisany właśnie kierował do tego układu stabilizacji.
    Po bardzo dokładnych oględzinach stwierdziłem, że zimne luty występują, ale na kołkach (gniazdach) gdzie się wkłada okablowanie. Poprawiłem punkty lutownicze na wszystkich gniazdach + podejrzane i wszystko od tego czasu jest tak jak fabryka przewidywała, czyli OK!
    Pozdrawiam