Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eagle i drukarka Konika Minolta 1300W

piotrmiazga 18 Mar 2006 04:03 903 4
  • #1 18 Mar 2006 04:03
    piotrmiazga
    Poziom 10  

Kupiłem drukarkę jak w temacie i mam problem z wydrukiem schematów i płytek w eaglu. Drukarka drukuje schemat ale bez opisów elementów, a w wydruku płytki nie ma obrysu płytki i symboli elementów. Zaznaczam że w eaglu jest zaznaczony wydruk tych detali. Drukarka nie ma problemu z innymi wydrukami np: word, excel, i wszelaką grafiką.

Bardzo proszę o pomoc wszystkich, którzy mi mogą pomóc uporać się z tym problemem.

Pozdrawiam Piotr

• #2 18 Mar 2006 09:04
    Bonkot
    Poziom 39  

Witam
    Dzieje się tak dlatego, że masz prawdopodobnie ustawienia drukarki na wydruk średniej jakości. Mam drukarkę „Lexmark” przy ustawieniach na średnią jakość wydruku też dzieje się to samo. Dopiero jak ustawie na najwyższą jakość drukowania, mam wydrukowaną płytkę z kompletnymi opisami. Spróbuj ustawić drukowanie na najwyższą jakość, powinno pomóc.
    Pozdrawiam.

• #3 22 Mar 2006 20:38
    piotrmiazga
    Poziom 10  

Witam

Po długich kombinacjach z ustawieniami drukarki stwierdzam, że to nie ustawienia jakości wydruku. Bardzo proszę kolegów którzy mają opykanego EAGLA o pomoc.

Postaram się zeskanować owe wydruki i dołączyć.

Piotrek

• #4 22 Mar 2006 22:15
    miroskop
    Poziom 22  

Miałem podobny problem z HP LaserJet 6L. Jak drukowałem małą płytkę to było wszystko ok ale jak płytka była większa, lub kilka płytek na jednym arkuszu, to drukowała na raty: najpierw same ścieżki a na drugiej kartce punkty lutownicze :) Okazało się, że wina leżała po stronie sterowników, jak ściągnąłem je (i zainstalowałem) ze strony HP to problemy zniknęły. Może w Twoim przypadku też pomoże wymiana sterowników drukarki.

• #5 23 Mar 2006 18:14
    piotrmiazga
    Poziom 10  

Witam ponownie

Instalowałem sterowniki ściągnięte od producenta od tego modelu i wersji starszych uprzednio usuwając ,,resztki,, z rejestrów i wielkie NIC.

Piotr

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME