Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

NIEBIESKIE TORNADO - brak supportu

viper105 18 Mar 2006 10:05 1237 14
    viper105
    Level 13  
    Czesc.. Nie dawno kupilem tego boxa od cazeec'a za 500 i nie widze zebym gdzies dostal jakis login i haslo.. Gdzie moze byc moj support ?
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Kontaktuj się ze sprzedawcą bo support powinieneś mieć z tej strony www.ufsxsupport.com
    pozdr
    NOOKIA
    Level 28  
    najpierw musisz sie zarejestrować na tej stronce co podał ci tino2003 i dopiero po 48godzinach (max) bedziesz mógł sie logować
    viper105
    Level 13  
    zeby sie zarejestrowac trzeba wybrac resellera a tam nie ma cazeec'a. Tylko GSM OK z PL
    NOOKIA
    Level 28  
    no to go wybierz i tyle wybierz gsm ok
    jesta19
    Level 24  
    nic to nie da,kontaktuj sie ze sprzedawca to on musi cie zarejestrowac,mojego sprzedawcy tez nie bylo na liscie,a po telefonie otrzymalem dostep do suportu,jak glupi skrobalem po angielsku maile ,a okazalo sie ze to nasi,a anglik u mnie to tak jak u dzisiejszych mlodzianow ruski
    viper105
    Level 13  
    24h minęły od rejestracji i dalej bez supportu... jes moze jakis darmowy support ? byle nie ufs-3.org ; )
    epol
    Level 26  
    Przeciez mial byc zaniechany support. Trzeba miec klucz do niego.
    djmolo
    Level 21  
    epol ma 480 postów i takie coś pisze . Suport Twistera się skończyl od 1 lutego. Do Tornado jest nadal i pewnie trzyma sie dobrze.

viper105 poczekaj napewno się dostaniesz do Supportu.
    epol
    Level 26  
    djmolo wrote:
    epol ma 480 postów i takie coś pisze . Suport Twistera się skończyl od 1 lutego. Do Tornado jest nadal i pewnie trzyma sie dobrze.

Sorki, moj blad. Tylko mnie nie linczujcie ;)
    tino2003
    Admin of GSM Group
    @ viper105 Nie czekaj na żadnego maila potwierdzającego dostęp do supportu tylku próbuj co jakiś czas logować się bezpoośrednio do supportu, ja tak robiłem i w pewnym momencie zostałem wpuszczony na ten support i też robiłem to poprzez gsmok.
    pozdr
    viper105
    Level 13  
    ok, probowac bede ;)

Dodano po 1 [minuty]:

Sorry!
    Your account is not activated.
    Reasons can be:

Still awaiting your resellers approval.
    Your box is not from original Tornada series and your login declined.
    You filled wrong or missing informations and your login declined.

Please contact your reseller to get your login activated.
    NOOKIA
    Level 28  
    czyli nadal musisz czekać albo jeszcze raz sprobuj sie zarejestrować
    User removed account
    User removed account  
    pack3r
    Level 14  
    Ja tez mialem problem z wejsciem na support. Rejestrowalem sie, czekalem na email i nic. Dopiero jak sie bardzo zdenerwowalem, zadzwonilem do swojego resellera, nawtykalem mu i po chwili powiedzial zebym wszedl na ta strone, zarejestrowal sie jeszcze raz, poczekalem minute i odrazu bez zadnego maila potwierdzajacego mnie wpuscilo na support :D