Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

aktualizacja sprawdzająca legalność oprogramowania w XP

18 Mar 2006 18:25 11169 4
  • Poziom 25  
    Mam XP i podczas automatycznej aktualizacji XP zainstalował sie program, który sprawdza legalność oprogramowania (oczywiście nic nielegalnego nie znalał hi hi hi), ale gdyby znalazł i informował o tym przy każdym uruchomieniu i zamykaniu kompa to moze ktos wie jak to wywalić.

Z pojawiajacą ikona pewnie bym sobie poradził usuwając w trybie awaryjnym agwxxx.exe. Ikona pewnie juz by sie nie pojawiła, informacja przy załączeniu i wyłączeniu pozostałaby. Przypuszczam że, za to odpowiedzialny jest wgalogon.dll w C:\windows\system32

Jeżeli ktoś ma jakies pomysły to będę wdzieczny.....
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Trzeba podmienic LegitCheckControl.dll w windows/system32
  • Poziom 25  
    troszkę jaśniej

Na co mam podmienić i skąd wziąść plik do podmiany. I jak sobie poradzic z ewentualna kolejną taką akualizacją?
  • Poziom 21  
    Albo może kolega wejść w Dodaj\Usuń programy, zaznaczyć "Pokaż aktualizaje" i tam usunąć tą ostatnio zainstalowaną aktualizację.
  • Poziom 25  
    gdyby to było takie proste to........

Nawet gdy próbujesz zakończyć proces Menadżerze Zadań to pochwili program sie ponownie uruchamia, ale z tym juz sobie poradziłem usuwając go w trybie awaryjnym.

Problem (niewielki, ale chodzi o zasady) pozostaje tylko z pokazywanie sie informacji przy zał i wył kompa

Dodano po 34 [minuty]:

Dobra poradziłem sobie.....

dzięki wszystkim

zamykam temat