Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

naprawiona komunikacja w 6010 ale nadal problem!!!

20 Mar 2006 07:58 957 5
  • Poziom 10  
    witam naprawilem ostatnio philipsa 6010 bo mialem walniete maxy zrobilem wszystko zgodnie z opisem czyli nowe maxy i kondensatory na osbobnej plytce mam teraz komunikacje ale niestety nie moge nic wgrac to znaczy dsxflash wogole sie nie wlacza wypisuje polaczenie prawidlowe nastepnie wysylanie loadera i na tym sie zatrzymuke. Natomiast w dsxedit moge wlaczyc tylko service i wtedy moge zgrac liste natomiast tez nie moge nic wgrac wystepuja bledy. Sciagniecie softu z nieba tez nie pomaga nie wiem co mam juz robic zeby go ozywic. czekam na instrukcje z gory dzieki
  • Poziom 12  
    spróbuj zmienić prędkość transmisji Baud rate na mniejszą lub zainstaluj inną wersję DSXFlesh naprzykład v0.4 i sprawdz kabelek.
  • Poziom 10  
    kable jest na pewno dobry dsxflash tez nawet probowalem na xp i me i ten sam blad mi sie wydaje ze moze maxy bo mam max232N bo niestety zwyklych nie dostalem ale wyczytalem ze tez powinny chodzic

Dodano po 5 [minuty]:

moze niech mi ktos poda parametru odczytu z miernika bo jak po forach patrzylem to do niektorych tunerow sa podane i mozna bez podlaczenia do kompa sprawdzic czy jest wszystko ok czy raczej nie
  • Poziom 24  
    Musisz sprawdzić działanie COMów w kompie (RX i TX). Podłączając tuner z uwalonym portem (o czym nie wiedziałem) uszkodziłem sobie COMy w dwóch płytach. Nie było połączenia więc zakombinowałem z dwoma :(. Po naprawie tunera w jednym kompie porty nie działały całkowicie a w drugim od biedy można coś było zczytać ale zero zapisu. Na jednej z płyt też były max232 więc udało się ją naprawić a w drugiej założyłem kartę PCI z COMami.
  • Poziom 15  
    witam.
    jeżeli loader się ładuje. to problem może byc w wersi DSXFlesh. uzyj starszej. byłu tunery 6010 które nie współpracowały z nowszą wersją.
    jak ruszy to listy dograj do sofu.
  • Poziom 10  
    dsxflash raczej jest dobry bo zawsze na nim wgrywalem dopoki niesiadlo mi polaczenie com w komputerze tez sa sprawne bo pogramuje nimi fergusona moze cos z max w dekoderze?