Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC KD-G311

grejfrutek 20 Mar 2006 11:14 1244 2
  • #1 20 Mar 2006 11:14
    grejfrutek
    Poziom 16  

Witam, mam radio CD/MP3 JVC KD-G311 w samochodzie seat ibiza 96r. Miałem go wsadzonego przez jakiś czas bez kieszonki. Czasami na dziurach przeskakiwał dzwiek. Wydaje mi sie ze to radio nie ma funkcji Antyshock. Postawiłem założyć kieszonke w włoiżyłem radio do niej. Niestety w ibizie nie ma "wnęki" do której by mozna było to radio dodatkowo przykręcić, a sama kieszonka nie wiele daje. Od tego czasu zamiast mniej "skakac" na dziurach, sytuacja jeszcze sie pogorszyła. Slucham orginalne plyty, przegrywane takze (predkościa 4x). Dodoatkowo po załozeniu tube i wzmacniacza do bagaznika, przy bardzo mocnym i glebokim basie, kiedy wszystko w srodku drży, dzwiek równiez przeskakuje mimo iz samochód stoi w miejscu.

MACIE jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu? Dodam ze radio kupiłem nowe, niestety bez gwarancji.

0 2
  • #2 20 Mar 2006 16:10
    marsens
    Poziom 22  

jak sądzę to przeskakuje dźwięk na cd skoro jest taki czuły to wydaje mi się że śa uszkodzone dampery lub po prostu słabiutki laser

0
  • #3 04 Lip 2006 07:44
    damszelb
    Poziom 11  

U mnie też zanika dzwięk na CD, ale dziwne bo podczas słuchania radio dzwięk na wybojach też zanika. Jak wyjmę plytę CD to na radio już jest dobrze. Nie wiem jaki to ma związek. Panel mam założony od KD-G152, może to jest przyczyną. Nie zapamiętuje też stacji radiowych po wyłączeniu kluczyka, ale napięcie stałe jest dobrze podłączone. Miał już ktoś taki problem?

1