Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kto kupił Siprog od Energazdigital ?

20 Mar 2006 23:19 1014 6
 • Poziom 15  
  Chciałem zapytać jaką dostaliście dokumentację wraz z siprogiem. Ja otrzymałem jedną kartkę z opisem wyprowadzeń i procedurą instalacji Ponyprog, jak na dokumentację to trochę skromnie moim zdaniem. W opisie przedmiotu było między innymi, że załączona będzie dokumentacja dotycząca uruchomienia i użytkowania, niestety po przeczytaniu tej dokumentacji niewiele z tego rozumię.
 • Użytkownik obserwowany
  A bo obsługa jest banalna mam go i wszystkie przystawki i pony proga i robie sobie dumpy jak, gdzie i kiedy chcę.
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Ja siproga zrobiłem sam, jak pewnie większość posiadających, dokumentacja jako taka jest w necie, a co jeszcze chciałbyś wiedzieć na temat programatora? Adaptery są jakoś opisane?
 • Poziom 15  
  Przystawki są dobrze opisane, ale nie znam kolejności postępowania np. przy programowaniu 24C08, niewiem też do czego mogę wykorzystać w praktyce dodatkowy krótki kabelek 13cm. dołączony do siproga.
  Przygodę z programowaniem i w ogóle z komputerem dopiero rozpoczynam, więc nic tu dla mnie nie jest banalnie proste, może za jakiś czas sam będę się z siebie śmiał.
 • Użytkownik obserwowany
  24c08 wkładasz pamięć w podstawkę,uruchamiasz ponego ,tam jest opcja kalibracji test musi przejść pomyślnie, wkładasz programator do portu komputera, wybierasz z dostępnych układów w programie tego scalaczka i robisz co chcesz z nim.
 • Poziom 15  
  Spróbowałem i faktycznie nie jest to zbyt skomplikowane, jednakże sam program ponyprog jest stosunkowo dość rozbudowany i większość funkcji pozostaje zagadką. W necie nie znalazłem polskiej instrukcji.
 • Poziom 17  
  Wszystko OK spoko koleś co sprzedaje POLECAM