Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm Alcatraz AC301HC SMALL

kowalski22 21 Mar 2006 21:17 4643 4
    kowalski22
    Level 10  
    Zwracam się z prośbą do życzliwych o pomoc w przesłaniu schematu alarmu alcatraz AC 301 HC SMALL lub w określeniu które styki wychodzące z centralki są wtykami przycisku serwisowego gdyż mam problem z pilotem po prostu przestał reagować w związku z czym chciałbym sprawdzić kombinację wprogramowania ponownego transmitera być może to sprawi że spowrotem będzie reagował.
    Mój email:meteor32@wp.pl
    Dziękuję za pomoc
    ATOS1610
    Level 12  
    Mam ten sam problem ... proszę o schemat. Nie mogę zaprogramować 2 pilota :cry:
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji…
    ATOS1610
    Level 12  
    A co w przypadku jak się ma dwa alarmy? U mnie wychodzi (Opel Omega B), że mam fabryczny (taki wielki gruszkowaty pilot) i działa tak:Po wciśnięciu dwukrotnym przycisku "zamknięte auto" uzbraja się alarm.Alarm wtedy podłączony jest do klaksonu.
    Mam też alarm Alcatraz AC 3001 HCSmall i on ma własną syrenę.
    Mój problem jest następujący. Do pierwszego alarmu posiadam tylko 1 pilota, do drugiego dwa piloty lecz jeden nie działa (nie mogę go zaprogramować i nie działa od dzisiaj chyba z przepracowania jeden przycisk) pilot działający alarmu Alcatraz ma zasięg 1m lub nawet mniej. Gdy np. zostawię otwarte okno to uzbraja mi się alarm Alcatraz a jego nie odblokuję pilotem od fabrycznego alarmu. Natomiast piloty obu systemów obsługują mi niezależnie otwieranie i zamykanie centralnego zamka.