Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alcatraz AC301HC SMALL podłączenie

kowalski22 21 Mar 2006 21:49 2285 4
    kowalski22
    Level 10  
    Mam samochód z drugiej ręki i przestał mi działać w nim alarm po prostu pilot przestał reagować i stąd moja prośba o podesłanie mi schematu lub określenie gdzie szukać przy tym modelu przycisku serwisowego (które styki należy zewrzeć)
    kowalski22
    Level 10  
    Proszę o pomoc w tym temacie , jak również proszę o podpowiedź które styki odpowiadają w centralce za przycisk serwisowy - jeżeli trzeba to załączę zdjęcie tej centralki.Informacje proszę kierować na adres e-milowy:atina325@wp.pl.Dziękuję
    wojsab
    Level 11  
    powinne iśc od centralki dwa szare przewody do przycisku awaryjnego jak go znajdziesz można wprogramować pilota
    wojti31
    Level 13  
    WITAM.PROGRAMOWANIE :ZEWRZEĆ STYKI W NIEBIESKIEJ KOSTCE ALARMU WŁĄCZ I WYŁĄCZ ZAPŁON 7 DO 10 RAZY W CIĄGU 10 SEKUND POWINNA WTEDY PIKNĄĆ SYRENKA , NASTĘPNIE WCISKAMY PRZYCISK PIERWSZEGO PILOTA POTEM DRUGIEGO LUB PIERWSZEGO JEŚLI MAMY TYLKO JEDEN I TO WSZYSTKO.
    kowalski22
    Level 10  
    Dziękuję - wprogramowanie się udało pilot zaczął znowu działać tylko niestety syrenka się nie odzywa.Co może być tego powodem?
    1.Zbyt długo była pozbawiona zasilania ( odłączona centralka ponad miesiąc czasu).
    2.Padła i należy wymienić na nową jeżeli tak to jaka powinna być zamontowana.
    3.Czy uruchamianie syrenki następuje na podstawie impulsu z centralki? jeżeli tak to jak njprościej soprawdzić czy następuje impuls.
    4.Czy jest inny sposób na sprawdzenie syrenki (może bezpośrednie podpięcie do akumlatora?)
    5.Ile przewodów powinno wychodzić z syreki i który kolor do czego powinien być podłączony.
    Dziękuję za udzielenie informacji