Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Brandt BFV 1207 brak napięcia na pompie

22 Mar 2006 08:39 1874 10
  • Poziom 11  
    Po zwarciu i spaleniu blokady drzwi,przestała spuszczać wodę.Sama pompa sprawna ale nie dochodzi do niej napięcie.Po podłączeniu własnej rurki do hydrostatu i mocnym dmuchnięciu włącza się pompa w trybie awaryjnym i spuszcza wodę.Wszystkie inne funkcje działają.Programator mechaniczno -elekrroniczny.Mocno podejrzany ale kosztuje więcej niż pralka.Elektronika wagowa,automatyczny poziom wody.Może jest jakiś niuans z tą pralką którą mało znam?
  • Specjalista AGD
    Wymień blokadę a znajdzie się napięcie na pompę.
  • Poziom 11  
    Zrobiłem obejście blokady.Wszystkie inne funkcje działają,Robiłem już to wiele razy w innych modelach.
  • Specjalista AGD
    Nie wiem co to za typ blokady ale jezeli jest pozystorowa to musisz zrobic dwa obejscia ,niestety nie znam tego modelu i nie posiadam schematu.
  • Poziom 11  
    Zwykła trzystykowa blokada pozystorowa.Nigdy nie robiłem drugiego obejścia w żadnym innym typie i wszystko grało.Na czym by niało polegać to drugiw obejście i dlaczego miałoby mieć wpływ na pompę?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Od tego zacząłem. Wchodzi bexpośrednio na płytkę programatora.
  • Poziom 11  
    Wszystko wygląda jak nowe na tej płycie.O to właśnie mi chodzi czy ktoś miąl podobny przypadek i co wymienił?
  • Poziom 11  
    Niestety,nie znalazłem elektronika zajmującego się płytkami do pralek.Poszła na złom.