Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Hamburg. Przy niskiej temperaturze pokazuje, że radio jest zakodowane.

ATOMICH 007 22 Mar 2006 09:12 999 3
  • #1 22 Mar 2006 09:12
    ATOMICH 007
    Poziom 19  

Witam
    Mam radio Blaupunkt Hamburg z którego poprzedni właściciel zdejmował kod. Ktos mu go zdjął, ale gdy jest niska temperatura w samochodzie (npa rano mróz) radio pokazuje po włączeniu że jest zakodowane. Jak cieplej się zrobi to nie ma tego problemu. Dlaczego takj się dzieje??

Pozdrawiam

0 3
  • #2 22 Mar 2006 11:05
    TYTUS...
    Poziom 32  

Pewnie gdzies jest zimny lut badz pęknięta ścieżka. Który to Hamburg??

0
  • #3 22 Mar 2006 11:48
    zwirek1
    Poziom 29  

witam
    mialem taki problem w serwisówce piszą aby dołożyć kondziory przy kwarcu
    nie pamiętam jakie jest to na forum trzeba poszukać
    pozdro 4all

0
  • #4 22 Mar 2006 16:00
    ATOMICH 007
    Poziom 19  

Dzisiaj nie jestem pewny, bo muszę to sprawdzić, ale czy może być to wina zasilania?? Tzn. gdy samochód jest zgaszony i mamy tylko z akumulatora jakies 12,3 V wszystko jest ok. Ale jak włącze samochód i napięcie skoczy do 13,5V i do tego może impulsowo lekko skakać to radsio głupieje??

Tak jestem pewny to to. Tylko jeśli samochód (silnik) pracuje radio pokazuje cztery kreski (kod). Gdy silnik wylączony radio gra. Malo tego jeśli silnik nie pracuje i wlącze radio to dziala i nawet odpalenie samochodu tego nie zakłóca. I co z tym??? Czy zawsze będę musiał włączac najpierw radio??
    Prozsę o podpowiedzi!!!

Ps. Czy możliwe jest że za wysokie napięcie, czy brak filtracji powoduje gubienie sygnału i szumienie radia??

0
  Szukaj w 5mln produktów