Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Śnieży na kanałach cyf. po podłączeniu anteny siatkowej

kamaxcc 22 Mar 2006 20:36 1289 5
  • #1 22 Mar 2006 20:36
    kamaxcc
    Poziom 2  

Witam!! Mam taki problem:
    do tv mam podlączony modulator, do modulatora new star 202. Jak podlaczam do modulatora jeszcze antene siatkową to na cyfrowych programach sinezy obraz. Jak wyjmuje antene , jest ok. Wczym moze byc problem??Zmienialem zasilacz od siatkowej i to samo, pobowałem jeszcze paru innych ustawiem( m.in. dodalem jeszcze analogowy tuner do tej calej paczki i do analoga antene siatkową jak dodawalem to znowu sniezy). wczym moze byc wina, co zrobic?????

0 5
  • #2 22 Mar 2006 20:41
    Zbych034
    Poziom 36  

Sprawdz jeszcze płytke w antenie siatkowej Powodzenia

0
  • #3 22 Mar 2006 20:49
    kamaxcc
    Poziom 2  

dzieki za rade, ale musze bys pewny przynajmniej w 80% ze to pomoże bo mam troche urudniony dostęp do tej anteny:cry:Ale jak trzeba to chyba sprawdze
    dodam jeszcze ,ze programy z siatkowej normalnie odbierają. Tylko te z tunera kiepsko(po podłączeniu anteny siatkowej)

0
  • #4 22 Mar 2006 21:59
    tenap
    Spec od TV

Witam!
    Programy z anteny siatkowej zakłócają modulator. Ustaw kanał w modulatorze w takim miejscu gdzie nie ma zakłóceń,
    wyreguluj trymerem w modulatorze. Antenę zostaw w spokoju, napewno jest dobra.

0
  • #5 22 Mar 2006 22:45
    kasprzyk
    Specjalista elektryk

Witam

Dodam - jeżeli nie uda się Tobie znaleźć "wolnego miejsca" dla kanału modulatora - o ile programy z "siatki" są wszystki czyste - dobieraj tłumiki i max obniż poziom sygnału z anteny siatkowej - możliwe, że osiągniesz taki punkt, gdzie obraz będzie jeszcze czysty i nie zakłóci pracy kanału modulatora.

Powodzenia

0
  • #6 23 Mar 2006 07:41
    kamaxcc
    Poziom 2  

Dzięki, działa!!!

0
  Szukaj w 5mln produktów