Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dobór głośników samochodowych

22 Mar 2006 21:15 4569 9
  • Poziom 12  
    pośiadam opla z fabrycznymi głośnikami 4szt. chciałbym je wymienić na coś lepszego Znalazłem na alegro głośniki boschmann r-2430v 250W ,RMS95W ,(co oznacza ten skrót) Radio sony cdx-4000r. 4+50W (ile to RMS!) Czy jest to dobry wybór.Jak wygłuszyć otwory fabryczne pod głośniki?
  • Poziom 17  
    nt. wygłuszenia znajdziesz opis na www.powe.pl w dziale montaże ;] , co do głosników, które proponujesz to są do bani, napisz ile masz kasy na głośniki to sie bedzie mysleć ;], no a radio której masz to ma RMS-u 25wat maxymalnie ;]
  • Poziom 12  
    kasa to 300zł. na cztery głośniki .Głośniki nie mogą być większe niż 10 cm.takie są otwory fabryczne

Dodano po 2 [minuty]:

kasa to 300zł. na cztery głośniki .Głośniki nie mogą być większe niż 10 cm.takie są otwory fabryczne
  • Poziom 12  
    jest opel agila
  • Poziom 24  
    Jezeli nie da rady wiekszych - przez dystase to polecam te których sluchałem:
    JBL serii GTO. Bardzo fajne glosniczki.
    Na allegro jest tego troche.Ja bym jeszcze poszukał wsrod uzywek Infinity.

pzodrawiam
  • Poziom 12  
    piapia dzięki za podpowiedż z tyłu można dać większe na dystansie ,ale przód odpada są one na desce pod szybą.Pytanie czy różnica w wymiarach nie wpłynie na jakość
  • Poziom 12  
    piapia ten głośnik z allegro jlb ma gorsze parametry od boschmanna .Przeglądałem różne firmy oferójące głośniki 100mm.(szeroko-pasmowe) stwierdzam że jednak w moim przypadku najlepszym wyjściem będą boschmany .Nie jestem muzykalny ale lubie mocne basy.No i cena jest atrakcyjna oraz sporo pozytywów
  • Poziom 24  
    ;]
    to tak jakbys porownał VW passata B6 z Polonezem.

W głośnikach "poor-end" nie patrz na parametry bo sa wyssane z palca.