Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

dobór głośników samochodowych

juurrek 22 Mar 2006 21:15 4635 9
    juurrek
    Level 12  
    pośiadam opla z fabrycznymi głośnikami 4szt. chciałbym je wymienić na coś lepszego Znalazłem na alegro głośniki boschmann r-2430v 250W ,RMS95W ,(co oznacza ten skrót) Radio sony cdx-4000r. 4+50W (ile to RMS!) Czy jest to dobry wybór.Jak wygłuszyć otwory fabryczne pod głośniki?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    ganji
    Level 17  
    nt. wygłuszenia znajdziesz opis na www.powe.pl w dziale montaże ;] , co do głosników, które proponujesz to są do bani, napisz ile masz kasy na głośniki to sie bedzie mysleć ;], no a radio której masz to ma RMS-u 25wat maxymalnie ;]
    juurrek
    Level 12  
    kasa to 300zł. na cztery głośniki .Głośniki nie mogą być większe niż 10 cm.takie są otwory fabryczne

Dodano po 2 [minuty]:

kasa to 300zł. na cztery głośniki .Głośniki nie mogą być większe niż 10 cm.takie są otwory fabryczne
    juurrek
    Level 12  
    jest opel agila
    piapia
    Level 24  
    Jezeli nie da rady wiekszych - przez dystase to polecam te których sluchałem:
    JBL serii GTO. Bardzo fajne glosniczki.
    Na allegro jest tego troche.Ja bym jeszcze poszukał wsrod uzywek Infinity.

pzodrawiam
    juurrek
    Level 12  
    piapia dzięki za podpowiedż z tyłu można dać większe na dystansie ,ale przód odpada są one na desce pod szybą.Pytanie czy różnica w wymiarach nie wpłynie na jakość
    juurrek
    Level 12  
    piapia ten głośnik z allegro jlb ma gorsze parametry od boschmanna .Przeglądałem różne firmy oferójące głośniki 100mm.(szeroko-pasmowe) stwierdzam że jednak w moim przypadku najlepszym wyjściem będą boschmany .Nie jestem muzykalny ale lubie mocne basy.No i cena jest atrakcyjna oraz sporo pozytywów
    piapia
    Level 24  
    ;]
    to tak jakbys porownał VW passata B6 z Polonezem.

W głośnikach "poor-end" nie patrz na parametry bo sa wyssane z palca.