Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOKIA 6020 Rozmówca czasem mnie nie słyszy

hotairserwis 23 Mar 2006 17:39 709 0
  • #1 23 Mar 2006 17:39
    hotairserwis
    Poziom 15  

Witam !
    Mam nową nokie 6020 wszystko jest na pozór ok.

Ostatnio zauwazylem ,ze moi rozmowcy czesto mowia mi ,ze slabo mnie przez chwile slyszeli , a ja mam u siebie pelen zasieg. Lecz jak pozniej zaobserwowalem tlefon zaraz po polaczeniu z druga osoba, traci zasieg z wszystkich do trzech kresek i wraca na full. i tak w gore i w dol przez chwilke po jednej kreseczce. Zauważyłem również, ze to zanikanie glosek odbywa sie chyba tylko wtedy gdy przełącze romowe na głośnik wbudowany w komórke. No i jak zasłaniam antene ręka - robiłem test z inna i u kogos innego owszem zmniejsza sie zasieg ,ale nie giną głoski. Co to moze byc ? Ja slysze rozmowce super, on niby mnie tez ale czasem da sie odczuc romówcy cos takiego jakbym kilka liter uciekalo ze slowa które powiedziałem, bo w tym momencie stracilem na chwileczke polowe zasiegu. - ogólnie telefon dobrze zbiera zasieg w piwnicy i w miescowosciach polozonych niedaleko konca siwata : ) jedna kreska jest . Czy moze nokie 6020 maja cos takiego ,ze napoczatku rozmowy zasieg jest nie stabilny, zaobserwowalem ,ze to tylko na poczatku rozmowy takie numery odstawia.

Pomocy.

0 0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo