Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Flashowanie Samsung SGH-D500

23 Mar 2006 18:16 1087 3
  • Poziom 11  
    Witam .....
    Flashowałem ponownie telefonik OneNAND_Downloader_v17 po nieudanym flashowaniu go CoronaDownloadem do D500.Flashowanie przez kabel : http://www.sklep.techtronic.pl/u/p2049_Cable_USB_Samsung_D500.php
    Wszystko przebiegło sprwanie i do końca. Jak włączam telefon bez sim-karty to odzywa się melodyjka do końca i ukazuje się brak karty sim. Można wtedy obsługiwać klawiaturę dzwonić na 112.. itp….do woli. I nic się nie dzieje… Natomiast jak włoże kartę sim, to nieraz melodyjka startowa włączy się do końca i normalnie wyskakuje wprowadź PIN. Po wprowadzeniu można kilka razy nacisnąć na klawiaturę i telefon się wiesza, tzn wyświetla się strona początkowa i ekran się zapala i gaśnie i tak w kółko. A nieraz już po starcie telefonu melodyjka nie cała się wgra i telefon wyskakuje na stronę startową. Po ponownym resecie *2767*3855# telefonik znowu można włączyć z karta sim wpisać pin i po chwili się zawiesza… Załączam obrazki… może ktoś miał cos takiego…. Proszę o pomoc…..
  • Poziom 20  
    Hej

Czy wgrywasz oryginalny soft - ok 40MB

Zmienilem soft juz w paru D500 za pomoca Corona downloader v32 + orginalny soft - wgrywalem glownego flash i dodatki (tapety, dzwonki, itp.). Bardzo dlugo sie wgrywa ale nie bylo nigdy problemow.

Wgraj jeszcze raz pelny soft (bin+tfs). Wczesniej naladuj na full telefon.

Temat byl poruszany https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...ght=d500&sid=f4a22853d3cb32103a48f23f9e4db267

pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    zrob format NMR czy cos takiego, juz niepamietam , wyczyscisz stary soft i wtedy wgraj nowy ,ja sie tak bujałem miałem cała pamiec zajetą a niemogłem nic wykasowac
  • Poziom 11  
    dziękio Bono... właśnie tak zrobiłem.. i pomogło..:D. Wyczytałem że automatycznie się robi format w D500 ale trzeba odpalić było ręcznie..